Babilon MMA 8: wyjątkowa gala w Pruszkowie

In Wydarzenia On

Babilon MMA 8: wyjątkowa gala w Pruszkowie

Dwie walki o pas, arcyciekawe starcie w wadze ciężkiej i karta walk gwarantująca MMA na najwyższym poziomie. 11 maja w Pruszkowie odbędzie się kolejna edycja Babilon MMA. Właściciele organizacji postarają się zapewnić widowisko, jakiego w historii tej federacji jeszcze nie było.

Przy okazji Babilon MMA 8 Tomasz Babiloński postanowił wytoczyć najcięższe działa. W Arenie Pruszków wystąpią między innymi Michał Kita (18-10, 9 KO, 6 Sub), Daniel Skibiński (13-5, 2 KO, 2 Sub), Rafał Haratyk (11-3-2, 2 KO, 4 Sub) czy Daniel Rutkowski (7-2, 5 KO, 1 Sub).

Dobrze znany Kita wejdzie do klatki Babilon MMA po raz drugi i postara się ponownie rozpalić emocje kibiców. „Masakra” ma za sobą bój, który śmiało może kandydować do miana walki roku w Polsce. Podczas poprzedniej edycji Babilon MMA pokonał on Artura Głuchowskiego po pełnym zwrotów akcji starciu, w którym obaj zawodnicy lądowali na deskach.

W walkach, których stawką będą pasy mistrzowskie, wystąpią Daniel Skibiński i Rafał Haratyk. Dla „Skiby” pojedynek w pruszkowskiej Arenie będzie pierwszą obroną pasa dywizji półśredniej. Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Skibiński wywalczył trofeum, pokonując byłego zawodnika UFC Pawła Pawlaka. Po pierwszy pas wagi średniej Babilon MMA postara się sięgnąć Rafał Haratyk. „Polski Czołg” notuje serię czterech zwycięstw z rzędu i postara się udowodnić, że jego pseudonim nie jest dziełem przypadku.

Fajerwerków z pewnością można się spodziewać w walce Daniela Rutkowskiego. Były mistrz Polski w zapasach przebojem wdarł się do czołówki dywizji piórkowej w Polsce. „Rutek” nie tylko notuje kolejne zwycięstwa, ale też stawia w klatce na show. Jego techniką firmową stały się rzuty zapaśnicze, po których rywale z hukiem lądują na deskach. W ostatnim starciu Rutkowski pokonał przez decyzję sędziów znanego z mocnych ciosów Łukasza Rajewskiego.

W Pruszkowie wystąpi również Adrian Błeszyński, nowy nabytek federacji Babilon MMA. Słynący z nokautujących ciosów „Ares” postara się przedłużyć serię zwycięstw do czterech.

Kolejne nazwiska pojawią się w karcie walk już wkrótce. Oprócz starć zawodowych kibice obejrzą również w akcji utalentowanych amatorów.

Karta walka Babilon MMA 8:

120,2 kg: Michał Kita (18-10, 9 KO, 6 Sub) – TBA
77,1 kg: Daniel Skibiński (13-5, 2 KO, 2 Sub) – TBA*
83,9 kg: Rafał Haratyk (11-3-2, 2 KO, 4 Sub) – TBA*
65,8 kg: Daniel Rutkowski (7-2, 5 KO, 1 Sub) – TBA
83,9 kg: Adrian Błeszyński (7 – 2, 6 KO, 1 Sub) – TBA

* pojedynki o pas zakontraktowane na 5 rund

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu