Modern Gladiators Combat Camp

In Wydarzenia On

Modern Gladiators Combat Camp

Treningi sportów walki w Tajlandii w ostatnim czasie zyskały na popularności. Do kraju kojarzonego z muay thai wyjeżdżają już nie tylko profesjonalni zawodnicy,  ale także osoby uprawiające sporty walki w wersji amatorskiej i rekreacyjnej. Tajlandia stała się bowiem miejscem świetnie przygotowanym na tego typu turystykę sportową.

Pod koniec roku, właśnie w Tajlandii, zostanie zorganizowany obóz Modern Gladiators Combat Camp, który będzie przeznaczony dla osób trenujących MMA, muay thai oraz grappling.

Jak mówią organizatorzy tego wydarzenia:

 – Zapraszamy w podróż do niezwykłego regionu z wyjątkową kulturą, tradycją i historią. Tak wiele osobliwości sprawia, że Tajlandia zadziwi każdego. Na tym wyjeździe połączymy przyjemne z pożytecznym. Nasi trenerzy zadbają o waszą formę, a w czasie wolnym zapraszamy na zapoznanie się tajską kulturą. Będzie okazja zrelaksować się na jednej z przepięknych tajskich plaż, spróbować słynnego street food’u, wybrać się na wyspy Ko Phi Phi, czy zgubić się na chwilę w Bangkoku.

Osoby zainteresowane obozem mogę śledzić informacje o nim na Facebookowym koncie Modern Gladiators Combat Camp.

Sam obóz natomiast odbędzie się w dniach 6-17 listopada 2019 roku.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu