Biznes Boxing Polska i komicy na ringu

In Boks, Inne dyscypliny On

Biznes Boxing Polska

Jedni z topowych komików Stand-up Polska staną wkrótce w szranki na bokserskim ringu. Nie będzie udawania i taryfy ulgowej – Maciek Adamczyk i Piotrek Szumowski ze Stand-up Polska stoczą ze sobą trzyrundowy, prawdziwy bokserski pojedynek.

Wszystko za sprawą organizacji Biznes Boxing Polska, która zaprosiła komików do udziału w tzw. “Gali boksu białych kołnierzyków”. Mimo, że Piotrek Szumowski i Maciek Adamczyk nie kojarzą się ze sportami walki to zgodzili się walczyć w formule full contact po to, aby wesprzeć słuszną sprawę organizacji. Biznes Boxing Polska dzięki temu wydarzeniu zbierze pieniądze dla Fundacji Bądź, która jest oficjalnym partnerem tej nietypowej sportowej gali.

– Podczas ostatnich 5 gal zebraliśmy ponad 600 000 złotych na cele charytatywne. Walczyli prezydenci miast, ministrowie, posłowie, nawet księża. Teraz czas na komików! Proszę pamiętać, że zawodnicy nie tylko będą rywalizowali ze sobą w ringu, ale i poza nim poprzez indywidualną zbiórką na nasz cel charytatywny. Każdy z nich ma swój profil na stwórzmistrza.pl, gdzie można wybrać swojego faworyta i przekazać datek – opowiada Julian Szumowski, organizator gali.

Fundacja Bądź, wspierana przez galę amatorskiego boksu promuje zintegrowane podejście zarówno do zdrowia, jak i do choroby nowotworowej, zainspirowane filozofią życia Małgosi Braunek i jej osobistym doświadczeniem. Inicjuje i wspiera także współpracę medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej, dlatego szerzenie wiedzy na temat działalności poprzez niestandardowe sportowe wydarzenie, nie jest w tym przypadku zaskoczeniem.

Piotrek Szumowski i Maciek Adamczyk zmierzą się ze sobą 13 kwietnia w warszawskim klubie walk Legia Fight Club. Pojedynek podzielony będzie na 3 rundy po 2 minuty, które pozwolą na pełny popis umiejętności obu fighterów. Obaj bardzo profesjonalnie podeszli do tematu przygotowań, lub po prostu tak mówią – tak czy inaczej, ktoś padnie na deski, a widzowie będą mogli wesprzeć szczytny cel. Gala będzie obfitowała w wiele atrakcji i oczywiście inne starcia znanych “bokserów-amatorów”. W trakcie wydarzenia będzie można wziąć udział w specjalnej aukcji, której zysk również zasili konto Fundacji Bądź.

– Walczę, bo nadarzyła się możliwość by pobić Piotrka, by mu zmazać z japy ten głupi uśmiech. Moja lewa ręka to ortografia a prawa to gramatyka, dlatego liczę, że wbije mu trochę polszczyzny do głowy. Cieszę się, że gala ma charakter charytatywny, bo dobrze jest pomagać potrzebującym, ale gdyby nie była, a miałbym możliwość żeby obić Szumowskiego to bym to zrobił tak czy siak. Jakby trzeba było zapłacić to też bym go obił. Kochany głuptas nie wie na co się zgodził – zapowiada Maciek Adamczyk.

Staję do walki, bo chcę pomóc dzieciakom w szpitalu. Zarówno poprzez zbiórkę pieniędzy, ale też żeby miały nowego kompana w budynku. Zniszczę Maćka… Albo nie. Weźcie mi kibicujcie – mówi Piotrek Szumowski.

Wkrótce zostanie ogłoszona także konferencja prasowa i lista kolejnych zawodników gali. Partnerami wydarzenia są Fundacja Bądź i marka odzieżowa Pit Bull West Coast.

źródło: informacja prasowa

You may also read!

Blachy Pruszyński wspierają reprezentację Polski

Reprezentacja Polski amatorskiego MMA, która walczy podczas Mistrzostw Świata MMA w Bahrajnie 2019 jest wspierana przez kilka firm. Do

Read More...

UFC Fight Night 163 – widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...
ALMMA VIP

StormCloud partnerem Amatorskiej Ligi MMA

Tuż przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Amatorskiej Ligi MMA 2019, przedstawiciele organizacji ogłosili, że partnerem technicznym marki ALMMA została

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu