Agencja Ochrony Art-Security nowym partnerem FEN

In Biznes, Współpraca On

Agencja Ochrony Art-Security nowym partnerem FEN

Organizacja  Fight Exclusive Night poinformowała, że jej nowym partnerem została Agencja Ochrony Osób i Mienia Art-Security. Rozpoczęcie współpracy nastąpi 16 marca podczas gali FEN 24, która odbędzie się w hali COS Torwar.

Art-Security to firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony z 27-letnim doświadczeniem, świadcząca profesjonalne usługi ochrony fizycznej obiektów, imprez masowych, ochrony VIP oraz usługi z zakresu techniki zabezpieczeń.

– Cieszę się niezmiernie, że o bezpieczeństwo podczas naszych gal zadba Agencja Ochrony Art-Security. Zawsze w pierwszej kolejności patrzymy na jakość świadczonych usług oraz komfort i bezpieczeństwo naszych gości, a Art-Security jest tego gwarancją – powiedział Bartosz Szuba, prezes FEN.

– Przed nami owocna współpraca z największą, europejską federacją zrzeszającą walki w formule MMA oraz K-1. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, żeby przebiegała ona bezpiecznie oraz w jak najlepszym porządku – to z kolei wypowiedź Dyrektora Marketingu w firmie Art-Security, Konrada Chróścickiego.

źródło: FEN

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu