Agencja Ochrony Art-Security nowym partnerem FEN

In Biznes, Współpraca On

Agencja Ochrony Art-Security nowym partnerem FEN

Organizacja  Fight Exclusive Night poinformowała, że jej nowym partnerem została Agencja Ochrony Osób i Mienia Art-Security. Rozpoczęcie współpracy nastąpi 16 marca podczas gali FEN 24, która odbędzie się w hali COS Torwar.

Art-Security to firma o ugruntowanej pozycji na rynku ochrony z 27-letnim doświadczeniem, świadcząca profesjonalne usługi ochrony fizycznej obiektów, imprez masowych, ochrony VIP oraz usługi z zakresu techniki zabezpieczeń.

– Cieszę się niezmiernie, że o bezpieczeństwo podczas naszych gal zadba Agencja Ochrony Art-Security. Zawsze w pierwszej kolejności patrzymy na jakość świadczonych usług oraz komfort i bezpieczeństwo naszych gości, a Art-Security jest tego gwarancją – powiedział Bartosz Szuba, prezes FEN.

– Przed nami owocna współpraca z największą, europejską federacją zrzeszającą walki w formule MMA oraz K-1. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, żeby przebiegała ona bezpiecznie oraz w jak najlepszym porządku – to z kolei wypowiedź Dyrektora Marketingu w firmie Art-Security, Konrada Chróścickiego.

źródło: FEN

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu