Vitor Belfort podpisał kontrakt z One Championship

In Kontrakty, Zawodnicy On

Vitor Belfort podpisał kontrakt One Championship

Vitor Belfort, prawdziwa legenda mieszanych sztuk walki i były zawodnik organizacji UFC, który jakiś czas temu odszedł na sportową emeryturę, dość szybko jednak postanowił z niej wrócić i podpisać kontrakt z azjatycką organizacji One Championship.

Tym samym Belfort dołączył do Eddiego Alvareza i Demetriousa Johnsona, którzy niedawno rozstali się z UFC i również przeszli pod skrzydła One.

– Jestem w tym sporcie od 19 roku życia i miałem na tyle szczęścia, żeby móc obserwować jego rozwój i ewolucję – powiedział Belfort komentują podpisanie nowej umowy.  – Jestem bardzo wdzięczny wielu ludziom za to co mnie spotkało. Cieszę się i dziękuję za to, że One Championship dało mi szansę walczenia dla azjatyckiej publiczności.
To dla mnie zaszczyt. One to prawdziwy dom sztuk walki i planuję zostać mistrzem tej organizacji.

Na razie nie wiadomo kiedy i gdzie Belfort zadebiutuje u nowego pracodawcy. Pewnym jest natomiast, że będzie ciekawym wzmocnieniem dla marki wywodzącej się z Singapuru.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu