Vitor Belfort podpisał kontrakt z One Championship

In Kontrakty, Zawodnicy On

Vitor Belfort podpisał kontrakt One Championship

Vitor Belfort, prawdziwa legenda mieszanych sztuk walki i były zawodnik organizacji UFC, który jakiś czas temu odszedł na sportową emeryturę, dość szybko jednak postanowił z niej wrócić i podpisać kontrakt z azjatycką organizacji One Championship.

Tym samym Belfort dołączył do Eddiego Alvareza i Demetriousa Johnsona, którzy niedawno rozstali się z UFC i również przeszli pod skrzydła One.

– Jestem w tym sporcie od 19 roku życia i miałem na tyle szczęścia, żeby móc obserwować jego rozwój i ewolucję – powiedział Belfort komentują podpisanie nowej umowy.  – Jestem bardzo wdzięczny wielu ludziom za to co mnie spotkało. Cieszę się i dziękuję za to, że One Championship dało mi szansę walczenia dla azjatyckiej publiczności.
To dla mnie zaszczyt. One to prawdziwy dom sztuk walki i planuję zostać mistrzem tej organizacji.

Na razie nie wiadomo kiedy i gdzie Belfort zadebiutuje u nowego pracodawcy. Pewnym jest natomiast, że będzie ciekawym wzmocnieniem dla marki wywodzącej się z Singapuru.

You may also read!

UFC Fight Night 166 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

  Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night:

Read More...

Heraklesy 2019 rozdane

Heraklesy, najważniejsze branżowe nagrody w polskim MMA, został rozdane. W tym roku największym zwycięzcą gali okazał się Jan Błachowicz,

Read More...

Organizacja ACA wraca do Polski

Organizacja ACA powróci do Polski już za 3 miesiące. Gala ACA 108 odbędzie się 24 kwietnia i będzie to

Read More...

Leave a reply:

Your email address will not be published.

*

Mobile Sliding Menu