Vitor Belfort podpisał kontrakt z One Championship

In Kontrakty, Zawodnicy On

Vitor Belfort podpisał kontrakt One Championship

Vitor Belfort, prawdziwa legenda mieszanych sztuk walki i były zawodnik organizacji UFC, który jakiś czas temu odszedł na sportową emeryturę, dość szybko jednak postanowił z niej wrócić i podpisać kontrakt z azjatycką organizacji One Championship.

Tym samym Belfort dołączył do Eddiego Alvareza i Demetriousa Johnsona, którzy niedawno rozstali się z UFC i również przeszli pod skrzydła One.

– Jestem w tym sporcie od 19 roku życia i miałem na tyle szczęścia, żeby móc obserwować jego rozwój i ewolucję – powiedział Belfort komentują podpisanie nowej umowy.  – Jestem bardzo wdzięczny wielu ludziom za to co mnie spotkało. Cieszę się i dziękuję za to, że One Championship dało mi szansę walczenia dla azjatyckiej publiczności.
To dla mnie zaszczyt. One to prawdziwy dom sztuk walki i planuję zostać mistrzem tej organizacji.

Na razie nie wiadomo kiedy i gdzie Belfort zadebiutuje u nowego pracodawcy. Pewnym jest natomiast, że będzie ciekawym wzmocnieniem dla marki wywodzącej się z Singapuru.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu