Professional Fighters League pod skrzydłami ESPN

In Media, Umowy telewizyjne On

Professional Fighters League pod skrzydłami ESPN

Amerykańska organizacja Professional Fighters League ogłosiła dopięcie warunków współpracy ze stacją telewizyjną ESPN. Dzięki podpisaniu wieloletniej umowy PFL trafi  w USA zarówno na anteny programów ESPN jak i do serwisu streamingowego ESPN+.

Wszystkie gale PFL będą transmitowane w ESPN2, ESPN Deportes i na ESPN+. Poza galami stacje będę również prezentować materiały dodatkowe związane z promocją wydarzeń.

Umowa obejmuj również współpracę z kanadyjską telewizją The Sports Network, w której większościowym udziałowcem jest ESPN.

– Cieszymy się mogąc dodać PFL do grona prezentowanych u nas sportów walki – powiedział Burke Magnus, wiceprezes ESPN do spraw programowych. – Jesteśmy domem sportów walki i nie możemy się już doczekać pierwszego wydarzenia PFL prezentowanego u nas na żywo.

Współpraca pomiędzy PFL i ESPN rozpocznie się 9 maja. Wówczas również ruszy kolejny sezon gal Professional Fighters League.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu