Professional Fighters League pod skrzydłami ESPN

In Media, Umowy telewizyjne On

Professional Fighters League pod skrzydłami ESPN

Amerykańska organizacja Professional Fighters League ogłosiła dopięcie warunków współpracy ze stacją telewizyjną ESPN. Dzięki podpisaniu wieloletniej umowy PFL trafi  w USA zarówno na anteny programów ESPN jak i do serwisu streamingowego ESPN+.

Wszystkie gale PFL będą transmitowane w ESPN2, ESPN Deportes i na ESPN+. Poza galami stacje będę również prezentować materiały dodatkowe związane z promocją wydarzeń.

Umowa obejmuj również współpracę z kanadyjską telewizją The Sports Network, w której większościowym udziałowcem jest ESPN.

– Cieszymy się mogąc dodać PFL do grona prezentowanych u nas sportów walki – powiedział Burke Magnus, wiceprezes ESPN do spraw programowych. – Jesteśmy domem sportów walki i nie możemy się już doczekać pierwszego wydarzenia PFL prezentowanego u nas na żywo.

Współpraca pomiędzy PFL i ESPN rozpocznie się 9 maja. Wówczas również ruszy kolejny sezon gal Professional Fighters League.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu