Marc Goddard w strukturach IMMAF – WMMAA

In Biznes, Zmiany kadrowe On

Marc Goddard

Jeden z najbardziej doświadczonych i znanych sędziów MMA na świecie, Marc Goddard, dołączył do działających razem organizacji International Mixed Martial Arts Federation i World MMA Association, które promują MMA w wersji amatorskiej.

– Jestem podekscytowany możliwością głębszej współpracy z IMMAF – WMMAA – powiedział Goddard komentując sytuację. – Niezwykle ważne jest bezpieczny i poprawny rozwój amatorskiego MMA, które zawsze było bliskie mojemu sercu. Od początku doradzałem osobom z IMMAF i teraz bardzo cieszę się z naszej mocniejszej integracji.

Marc Goddard wspiera IMMAF od roku 2012, teraz natomiast dołączył już pełnoprawnie do zespołu jako dyrektor do spraw regulacji.

Działania w obszarze polityki sportowej i regulacji MMA są dla obu organizacji niezwykle ważne, choćby ze względu na chęć uznania MMA w przyszłości za pełnoprawny sport przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

Marc Goddard jest nie tylko sędzią, ale również współtwórcą organizacji Safem MMA, działającej na rzecz wspierania bezpieczeństwa zawodników w Wielkiej Brytanii.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu