Marc Goddard w strukturach IMMAF – WMMAA

In Biznes, Zmiany kadrowe On

Marc Goddard

Jeden z najbardziej doświadczonych i znanych sędziów MMA na świecie, Marc Goddard, dołączył do działających razem organizacji International Mixed Martial Arts Federation i World MMA Association, które promują MMA w wersji amatorskiej.

– Jestem podekscytowany możliwością głębszej współpracy z IMMAF – WMMAA – powiedział Goddard komentując sytuację. – Niezwykle ważne jest bezpieczny i poprawny rozwój amatorskiego MMA, które zawsze było bliskie mojemu sercu. Od początku doradzałem osobom z IMMAF i teraz bardzo cieszę się z naszej mocniejszej integracji.

Marc Goddard wspiera IMMAF od roku 2012, teraz natomiast dołączył już pełnoprawnie do zespołu jako dyrektor do spraw regulacji.

Działania w obszarze polityki sportowej i regulacji MMA są dla obu organizacji niezwykle ważne, choćby ze względu na chęć uznania MMA w przyszłości za pełnoprawny sport przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

Marc Goddard jest nie tylko sędzią, ale również współtwórcą organizacji Safem MMA, działającej na rzecz wspierania bezpieczeństwa zawodników w Wielkiej Brytanii.

Podobne publkacje:

UFC on ESPN 4 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC on ESPN

Read More...

PLMMA ma nowego prezesa

Organizacja PLMMA (Profesjonalna Liga MMA) szykuje się do kolejnych, tegorocznych wyzwań. Po przejęciu przez Goodwill Group i związaniu się

Read More...

Kolejne kraje w strukturach IMMAF

Organizacja IMMAF – WMMAA (International Mixed Martial Arts Federation i World Mixed Martial Arts Association) ogłosiła,  że do grona

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu