Marc Goddard w strukturach IMMAF – WMMAA

In Biznes, Zmiany kadrowe On

Marc Goddard

Jeden z najbardziej doświadczonych i znanych sędziów MMA na świecie, Marc Goddard, dołączył do działających razem organizacji International Mixed Martial Arts Federation i World MMA Association, które promują MMA w wersji amatorskiej.

– Jestem podekscytowany możliwością głębszej współpracy z IMMAF – WMMAA – powiedział Goddard komentując sytuację. – Niezwykle ważne jest bezpieczny i poprawny rozwój amatorskiego MMA, które zawsze było bliskie mojemu sercu. Od początku doradzałem osobom z IMMAF i teraz bardzo cieszę się z naszej mocniejszej integracji.

Marc Goddard wspiera IMMAF od roku 2012, teraz natomiast dołączył już pełnoprawnie do zespołu jako dyrektor do spraw regulacji.

Działania w obszarze polityki sportowej i regulacji MMA są dla obu organizacji niezwykle ważne, choćby ze względu na chęć uznania MMA w przyszłości za pełnoprawny sport przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski.

Marc Goddard jest nie tylko sędzią, ale również współtwórcą organizacji Safem MMA, działającej na rzecz wspierania bezpieczeństwa zawodników w Wielkiej Brytanii.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu