Mariusz Pudzianowski twarzą gry hazardowej

In Marketing, Sponsoring On

Mariusz Pudzianowski

Promatic Games, firma która jest dostawcą produktów i rozwiązań systemowych do branży hazardowej, ogłosiła podczas targów ICE 2019, że walczący dla organizacji KSW Mariusz Pudzianowski został twarzą jej najnowszej gry – „Pudzianator”.

Jak piszą przedstawiciele marki Promatic: to pierwsza, brandowana gra firmy. Tłum publiczności, skandujący podczas walki o wygraną, przenosi graczy na ring zawodników MMA. Tam dynamiki akcji dodaje sam Mariusz Pudzianowski, mobilizując okrzykami do podjęcia walki o wygraną.

Mariusz Pudzianowski, który pojawił się na premierze gry podczas londyńskich targów ICE 2019, jest aktualnie w trakcie przygotowań do swojej kolejnej walki. Już w marcu, podczas gali KSW 47 zmierzy się z debiutującym w KSW Szymonem Kołeckim.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu