Mariusz Pudzianowski twarzą gry hazardowej

In Marketing, Sponsoring On

Mariusz Pudzianowski

Promatic Games, firma która jest dostawcą produktów i rozwiązań systemowych do branży hazardowej, ogłosiła podczas targów ICE 2019, że walczący dla organizacji KSW Mariusz Pudzianowski został twarzą jej najnowszej gry – „Pudzianator”.

Jak piszą przedstawiciele marki Promatic: to pierwsza, brandowana gra firmy. Tłum publiczności, skandujący podczas walki o wygraną, przenosi graczy na ring zawodników MMA. Tam dynamiki akcji dodaje sam Mariusz Pudzianowski, mobilizując okrzykami do podjęcia walki o wygraną.

Mariusz Pudzianowski, który pojawił się na premierze gry podczas londyńskich targów ICE 2019, jest aktualnie w trakcie przygotowań do swojej kolejnej walki. Już w marcu, podczas gali KSW 47 zmierzy się z debiutującym w KSW Szymonem Kołeckim.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu