GAISF przeciwko amatorskiemu MMA

In Biznes, Regulacje i zasady On

GAISF

Organizacje International Mixed Martial Arts Federation i World MMA Association, które wspólnie działają na rzecz wprowadzenia amatorskiego MMA na igrzyska olimpijskie, już od dłuższego czasu starają się o uznanie ich za światowy organ zarządzający tym sportem. Niestety ich wniosek o uzyskanie statusu obserwatora w strukturach Global Association of International Sports Federations został właśnie odrzucony.

Uzyskanie statusu obserwatora w GAISF stanowi jeden z ważnych kroków na drodze do uznania danej dyscypliny sportu. Dzięki takiemu uznaniu można starać się o dostanie danej dyscypliny do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

– Niestety, nie jest to decyzja, której oczekiwaliśmy – powiedział Densign White, dyrektor zarządzający IMMAF – WMMAA. Włożyliśmy mnóstwo pracy w przygotowanie naszej aplikacji i wynik jest bardzo rozczarowujące. Niestety nie otrzymaliśmy żadnych wyjaśnień związanych z podjęciem takiej decyzji przez GAISF. Czekamy więc na szczegóły, żebym mogli dalej działać w temacie.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu