GAISF przeciwko amatorskiemu MMA

In Biznes, Regulacje i zasady On

GAISF

Organizacje International Mixed Martial Arts Federation i World MMA Association, które wspólnie działają na rzecz wprowadzenia amatorskiego MMA na igrzyska olimpijskie, już od dłuższego czasu starają się o uznanie ich za światowy organ zarządzający tym sportem. Niestety ich wniosek o uzyskanie statusu obserwatora w strukturach Global Association of International Sports Federations został właśnie odrzucony.

Uzyskanie statusu obserwatora w GAISF stanowi jeden z ważnych kroków na drodze do uznania danej dyscypliny sportu. Dzięki takiemu uznaniu można starać się o dostanie danej dyscypliny do Międzynarodowego Komitetu Olimpijskiego.

– Niestety, nie jest to decyzja, której oczekiwaliśmy – powiedział Densign White, dyrektor zarządzający IMMAF – WMMAA. Włożyliśmy mnóstwo pracy w przygotowanie naszej aplikacji i wynik jest bardzo rozczarowujące. Niestety nie otrzymaliśmy żadnych wyjaśnień związanych z podjęciem takiej decyzji przez GAISF. Czekamy więc na szczegóły, żebym mogli dalej działać w temacie.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu