UFC on ESPN+ 2 – widzowie i bonusy

In Areny, Biznes, Finanse, UFC On

Organizacja UFC poinformowała o liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night: Assunçao vs. Moraes 2 (UFC on ESPN+ 2 ). Wydarzenie odbyło się w brazylijskim mieście Fortaleza i przyciągnęła do hali Centro de Formacao Olimpica do Nordeste 10 040 kibiców. Wpływy z bramki nie zostały ogłoszone.

Tradycyjne bonusy po 50 tysięcy dolarów za występy wieczoru otrzymali:

Johnny Walker, Charles Oliveira, Jose Aldo, Marlon Moraes.

Bonus za walkę wieczoru nie został przyznany.

Gala UFC on ESPN+ 2 była pierwszym tegorocznym wydarzeniem organizacji, które odbyło się w Brazylii. Była to również trzecia gal UFC w mieście Fortaleza. Pierwsze wydarzenie UFC w tym miejscu, gala On Fuel 10 odbyła się w roku 2013, w hali Paulo Sarasate Arena i przyciągnęła do niej 6 286 widzów.

Druga gala w tym mieście, czyli UFC Fight Night: Belfort vs. Gastelum, odbyła się w hali Centro de Formacao Olimpica do Nordeste, w której zasiadło wówczas 14 069 widzów.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu