One Championship z nowym partnerem

In Biznes, Współpraca On
- Updated

One Championship z nowym partnerem

Singapurska organizacja One Championship ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Fullerton Markets, firmą brokerską działającą na terenie Azji. Porozumienie to będzie trwało do marca roku 2020 i obejmie następujące rynki: Singapur, Tajlandię i Wietnam.

Więcej szczegółów współpracy nie ujawniono, ale Mario Singh, twórca i dyrektor zarządzający Fullerton Markets komentując te doniesienia powiedział:

– Obserwujemy od dawna niesamowicie szybki rozwój marki One Champioship i nie możemy doczekać się rozpoczęcia współpracy z tą marką jako jej oficjalny partner rynku brokerskiego. Zawodnicy walczący dla One wyznają te same wartości co my, czyli: pasję, zaangażowanie i dążenie do doskonałości.

Chatri Sityodtong, dyrektor zarządzający One dodał natomiast:

– Mam zaszczyt ogłosić, że One Championship zawarło oficjalną umowę z najszybciej rozwijającą się firmą brokerską w Azji, Fullerton Markets. Ponieważ nasza marka nadal rozwija się niezwykle szybko, ważne jest aby w najbliższych latach współpracować z organizacjami charakteryzującymi się podobnym podejście do biznesu, zaangażowanymi w osiągnięcie wspólnego celu.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu