One Championship z nowym partnerem

In Biznes, Współpraca On
- Updated

One Championship z nowym partnerem

Singapurska organizacja One Championship ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Fullerton Markets, firmą brokerską działającą na terenie Azji. Porozumienie to będzie trwało do marca roku 2020 i obejmie następujące rynki: Singapur, Tajlandię i Wietnam.

Więcej szczegółów współpracy nie ujawniono, ale Mario Singh, twórca i dyrektor zarządzający Fullerton Markets komentując te doniesienia powiedział:

– Obserwujemy od dawna niesamowicie szybki rozwój marki One Champioship i nie możemy doczekać się rozpoczęcia współpracy z tą marką jako jej oficjalny partner rynku brokerskiego. Zawodnicy walczący dla One wyznają te same wartości co my, czyli: pasję, zaangażowanie i dążenie do doskonałości.

Chatri Sityodtong, dyrektor zarządzający One dodał natomiast:

– Mam zaszczyt ogłosić, że One Championship zawarło oficjalną umowę z najszybciej rozwijającą się firmą brokerską w Azji, Fullerton Markets. Ponieważ nasza marka nadal rozwija się niezwykle szybko, ważne jest aby w najbliższych latach współpracować z organizacjami charakteryzującymi się podobnym podejście do biznesu, zaangażowanymi w osiągnięcie wspólnego celu.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu