One Championship i Shooto razem

In Biznes, Współpraca On

One Championship i Shooto razem

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła rozpoczęcie współpracy z japońską marką Shooto. Dzięki temu porozumieniu obie organizacje będę współpracować w zakresie rozwoju rynku MMA w Japonii. Podpisanie umowy przełoży się również na możliwości przechodzenia zawodników z organizacji Shooto do One.

Chatri Sityodtong, szef Azjatyckiej marki liczy, że pozyska dzięki temu nowych fighterów.

– Bardzo cieszymy się, że możemy zaoferować mistrzom i innym zawodnikom walczącym w Japonii możliwość przejścia do One. Dostrzegamy ogromny potencjał wśród japońskich zawodników. Dzięki naszej umowie, obie organizacje rozpoczną nowy etap rozwoju japońskiego rynku MMA.

Kazuhiro Sakamoto, dyrektor zarządzający Shooto również cieszy się z możliwości jakie da jego zawodnikom umowa z One.

– W tym roku nasza organizacja obchodzi swoje 30 urodziny i po raz pierwszy w swojej historii rozpoczyna współpracę na wyłączność z międzynarodową organizacją MMA. Uważam, że to świetna okazja dla naszych zawodników i dla całego japońskiego rynku.

Podpisanie umowy pomiędzy obydwoma organizacjami da również możliwość zwycięzcy Amateur Shooto Championship okazję rozpoczęcia treningu w klubie Evolve MMA, należącym do twórcy organizacji One.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu