Aaron Pico ambasadorem World of Tanks Blitz

In Marketing, Sponsoring On

World of Tanks Blitz

Wargaming.net producent gier komputerowych ogłosił rozpoczęcie współpracy sponsorskiej z Aaronem Pico, młodym i perspektywicznym zawodnikiem MMA walczącym dla amerykańskiej organizacji Bellator. Dzięki podpisanej umowie Pico został ambasadorem gry World of Tanks Blitz, której logo zaprezentuje w klatce podczas zbliżającej się gali Bellator 214.

To właśnie podczas tego wydarzenia Pico wejdzie do klatki organizacji Bellator i będzie walczył w specjalnych spodenkach z widocznym logotypem gry.

– Mój dziadek był czołgistą, więc gdy zgłosili się do mnie ludzie z World of Tanks Blitz byłem zaciekawiony – powiedział Pico. – Pograłem nieco i wciągnąłem się. To świetna produkcja.

Thaine Lyman reprezentujący Wargaming Mobile jest bardzo zadowolony z doboru ambasadora.

– Aaron jest młody i ambitny. Idealnie więc pasuje do profilu graczy naszej produkcji. Podziwiamy jego styl walki i jego temperament w klatce.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu