UFC z nowym partnerem z branży hotelarskiej

In Marketing, Sponsoring On

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy o współpracy marketingowej z marką Motel 6, wiodącym dostawcą usług noclegowych na terenie USA i Kanady, który zarządza siecią ponad 1400 hoteli.

Dzięki porozumieniu Motel 6 stanie się pierwszym partnerem UFC z branży hotelarskiej, a logo marki będzie widoczne w oktagonie organizacji. Marki współpracowały już z sobą wcześniej, od listopada 2017 roku, przy kilku wydarzeniach.

Paul Asencio, wiceprezes UFC ds. globalnych partnerów ogłaszając tę informację powiedział:

– Cieszymy się rozpoczynając długofalową współpracy z Motel 6. Dzięki temu otwieramy bowiem w naszej firmie nową kategorię sponsorską.  Nasza współpraca pozwoli nam na wspólne działanie dla dobra naszych klientów.

Szefostwo Motel 6 liczy, że dzięki współpracy dotrze ze swoim produktem do nowych klientów, bowiem logo firmy będzie widoczne nie tylko w samym oktagonie, ale również będzie pojawiało się w reklamach i mediach społecznościowych UFC.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu