UFC z nowym partnerem z branży hotelarskiej

In Marketing, Sponsoring On

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy o współpracy marketingowej z marką Motel 6, wiodącym dostawcą usług noclegowych na terenie USA i Kanady, który zarządza siecią ponad 1400 hoteli.

Dzięki porozumieniu Motel 6 stanie się pierwszym partnerem UFC z branży hotelarskiej, a logo marki będzie widoczne w oktagonie organizacji. Marki współpracowały już z sobą wcześniej, od listopada 2017 roku, przy kilku wydarzeniach.

Paul Asencio, wiceprezes UFC ds. globalnych partnerów ogłaszając tę informację powiedział:

– Cieszymy się rozpoczynając długofalową współpracy z Motel 6. Dzięki temu otwieramy bowiem w naszej firmie nową kategorię sponsorską.  Nasza współpraca pozwoli nam na wspólne działanie dla dobra naszych klientów.

Szefostwo Motel 6 liczy, że dzięki współpracy dotrze ze swoim produktem do nowych klientów, bowiem logo firmy będzie widoczne nie tylko w samym oktagonie, ale również będzie pojawiało się w reklamach i mediach społecznościowych UFC.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu