Cage Warriors przedłuża współpracę z UFC Fight Pass

In Media, Umowy telewizyjne On

Cage Warriors

Brytyjska organizacja Cage Warriors ogłosiła przedłużenie swojej współpracy z marką UFC, dzięki której przez najbliższe trzy lata fani będą mogli oglądać jej wydarzenia w serwisie streamingowym UFC Fight Pass. Umowa została podpisana na wyłączność na terenie Wielkiej Brytanii, obu Ameryk, Irlandii, Australii i Rosji.

Casimir Knight, dyrektor zarządzający Cage Warriors, liczy że nowa umowa będzie mocnym bodźcem do dalszego rozwoju organizacji.

– To dla nas bardzo mocna umowa. Mamy teraz przed sobą trzy lata, by rozbudować organizację do marki numer jeden w Europie i na Bliskim Wschodzie. Prowadziliśmy rozmowy z trzema tradycyjnymi telewizjami, ale cieszę się, że doszło do przedłużenia współpracy z UFC.

Warto przypomnieć, że dla brytyjskiej organizacji walczyły niegdyś takie gwiazdy jak Conor McGregor, Dan Hardy, Michael Bisping czy Joanna Jędrzejczyk.

Pierwsza gala transmitowana w ramach nowej umowy z UFC Fight Pass odbędzie się 16 lutego i będzie to Cage Warriors 101, które zostanie zorganizowane w hali Exhibition Centre, w Liverpoolu.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC z nowym partnerem z branży hotelarskiej

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy o współpracy marketingowej z marką Motel 6, wiodącym dostawcą usług noclegowych na terenie USA

Read More...

FEN 23 na antenach Polsatu

12 stycznia w Lubinie odbędzie się gala Fight Exclusive Night 23, którą będzie można oglądać na antenach Polsatu. Poniżej

Read More...

Babilon MMA 7 i nowe nazwiska w organizacji

Już 25 stycznia w hali Aqua Żyrardów organizacja Babilon MMA przygotuje swoją siódmą galę. Co ciekawe, podczas zbliżającego się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu