Cage Warriors przedłuża współpracę z UFC Fight Pass

In Media, Umowy telewizyjne On

Cage Warriors

Brytyjska organizacja Cage Warriors ogłosiła przedłużenie swojej współpracy z marką UFC, dzięki której przez najbliższe trzy lata fani będą mogli oglądać jej wydarzenia w serwisie streamingowym UFC Fight Pass. Umowa została podpisana na wyłączność na terenie Wielkiej Brytanii, obu Ameryk, Irlandii, Australii i Rosji.

Casimir Knight, dyrektor zarządzający Cage Warriors, liczy że nowa umowa będzie mocnym bodźcem do dalszego rozwoju organizacji.

– To dla nas bardzo mocna umowa. Mamy teraz przed sobą trzy lata, by rozbudować organizację do marki numer jeden w Europie i na Bliskim Wschodzie. Prowadziliśmy rozmowy z trzema tradycyjnymi telewizjami, ale cieszę się, że doszło do przedłużenia współpracy z UFC.

Warto przypomnieć, że dla brytyjskiej organizacji walczyły niegdyś takie gwiazdy jak Conor McGregor, Dan Hardy, Michael Bisping czy Joanna Jędrzejczyk.

Pierwsza gala transmitowana w ramach nowej umowy z UFC Fight Pass odbędzie się 16 lutego i będzie to Cage Warriors 101, które zostanie zorganizowane w hali Exhibition Centre, w Liverpoolu.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu