Cage Warriors przedłuża współpracę z UFC Fight Pass

In Media, Umowy telewizyjne On

Cage Warriors

Brytyjska organizacja Cage Warriors ogłosiła przedłużenie swojej współpracy z marką UFC, dzięki której przez najbliższe trzy lata fani będą mogli oglądać jej wydarzenia w serwisie streamingowym UFC Fight Pass. Umowa została podpisana na wyłączność na terenie Wielkiej Brytanii, obu Ameryk, Irlandii, Australii i Rosji.

Casimir Knight, dyrektor zarządzający Cage Warriors, liczy że nowa umowa będzie mocnym bodźcem do dalszego rozwoju organizacji.

– To dla nas bardzo mocna umowa. Mamy teraz przed sobą trzy lata, by rozbudować organizację do marki numer jeden w Europie i na Bliskim Wschodzie. Prowadziliśmy rozmowy z trzema tradycyjnymi telewizjami, ale cieszę się, że doszło do przedłużenia współpracy z UFC.

Warto przypomnieć, że dla brytyjskiej organizacji walczyły niegdyś takie gwiazdy jak Conor McGregor, Dan Hardy, Michael Bisping czy Joanna Jędrzejczyk.

Pierwsza gala transmitowana w ramach nowej umowy z UFC Fight Pass odbędzie się 16 lutego i będzie to Cage Warriors 101, które zostanie zorganizowane w hali Exhibition Centre, w Liverpoolu.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu