Koniec współpracy Reeboka z Paige VanZant

In Marketing, Sponsoring On
Koniec współpracy Reeboka z Paige VanZant
fot. Reebok

Paige VanZant, zawodniczka organizacji UFC, która roczna przerwa od startów zbliża się do końca, ogłosiła na Instagramie, że jej współpraca sponsorska z marka Reebok dobiegła końca.

– Z przykrością informuję, że mój indywidualny kontrakt z Reebokiem dobiegł końca i podjęto decyzję o jego nieprzedłużaniu. Cieszę się, że przez tak długi czas mogłam współpracować z tak świetnym zespołem i wierzę, że przyszłość przyniesie zupełnie nowe możliwości. Dziękuję.

VanZant była jednym z kilku zawodników organizacji UFC, którzy podpisali z Reebokiem indywidualne kontrakty sponsorskie. Wśród nich znajdują się takie nazwiska jak: Chris Weidman,Ronda Rousey, Conor McGregor, Anthony Pettis, Johny Hendricks, Joanna Jędrzejczyk czy Ronadlo Souza.

Współpraca fighterki z odzieżową marką trwała od grudnia 2014 roku. Jej zakończenie nie zmienia oczywiście niczego w kwestiach sponsorskich związanych z umową pomiędzy Reebokiem i samym UFC, dzięki której zawodnicy po każdej walce otrzymują dodatkową wypłatę.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu