Koniec współpracy Reeboka z Paige VanZant

In Marketing, Sponsoring On
Koniec współpracy Reeboka z Paige VanZant
fot. Reebok

Paige VanZant, zawodniczka organizacji UFC, która roczna przerwa od startów zbliża się do końca, ogłosiła na Instagramie, że jej współpraca sponsorska z marka Reebok dobiegła końca.

– Z przykrością informuję, że mój indywidualny kontrakt z Reebokiem dobiegł końca i podjęto decyzję o jego nieprzedłużaniu. Cieszę się, że przez tak długi czas mogłam współpracować z tak świetnym zespołem i wierzę, że przyszłość przyniesie zupełnie nowe możliwości. Dziękuję.

VanZant była jednym z kilku zawodników organizacji UFC, którzy podpisali z Reebokiem indywidualne kontrakty sponsorskie. Wśród nich znajdują się takie nazwiska jak: Chris Weidman,Ronda Rousey, Conor McGregor, Anthony Pettis, Johny Hendricks, Joanna Jędrzejczyk czy Ronadlo Souza.

Współpraca fighterki z odzieżową marką trwała od grudnia 2014 roku. Jej zakończenie nie zmienia oczywiście niczego w kwestiach sponsorskich związanych z umową pomiędzy Reebokiem i samym UFC, dzięki której zawodnicy po każdej walce otrzymują dodatkową wypłatę.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu