One Championship z nowym szefem w Japonii

In Biznes, Zmiany kadrowe On

One Championship z nowym szefem w Japonii

Azjatycka organizacja One Championship coraz mocniej przygotowuje się do wejście na japoński rynek. Niedawno ogłosiła bowiem, że jej pierwsza gala w tym kraju zostanie zorganizowana już 31 marca 2019 roku w Tokio.

W związku z powyższym, organizacja One postanowiła również rozszerzyć swoje zaplecze menadżerskie i zatrudnić Hideyuki Hatę, który zostanie prezesem One w Japonii właśnie.

Hata jest aktualnie prezesem południowo-azjatyckiego oddziału agencji Nielsen Sports i odpowiada za jej biznesowe działania w Japonii, Korei Południowej i na terenie Chin. Wcześniej współpracował również z marka Sony i działał razem z nią przy rozwijaniu współpracy z FIFĄ.

Teraz natomiast swoje doświadczenie przełoży na wsparcie rozwoju organizacji One na rynku japońskim, który może okazać się dla marki kluczowym w jej rozwoju. Już teraz szefostwo One zapowiedziało, że w roku 2019 będzie chciało przygotować w Japonii jeszcze jedną galę, która odbędzie się w październiku.

 

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu