One Championship z nowym szefem w Japonii

In Biznes, Zmiany kadrowe On

One Championship z nowym szefem w Japonii

Azjatycka organizacja One Championship coraz mocniej przygotowuje się do wejście na japoński rynek. Niedawno ogłosiła bowiem, że jej pierwsza gala w tym kraju zostanie zorganizowana już 31 marca 2019 roku w Tokio.

W związku z powyższym, organizacja One postanowiła również rozszerzyć swoje zaplecze menadżerskie i zatrudnić Hideyuki Hatę, który zostanie prezesem One w Japonii właśnie.

Hata jest aktualnie prezesem południowo-azjatyckiego oddziału agencji Nielsen Sports i odpowiada za jej biznesowe działania w Japonii, Korei Południowej i na terenie Chin. Wcześniej współpracował również z marka Sony i działał razem z nią przy rozwijaniu współpracy z FIFĄ.

Teraz natomiast swoje doświadczenie przełoży na wsparcie rozwoju organizacji One na rynku japońskim, który może okazać się dla marki kluczowym w jej rozwoju. Już teraz szefostwo One zapowiedziało, że w roku 2019 będzie chciało przygotować w Japonii jeszcze jedną galę, która odbędzie się w październiku.

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu