PokerStars nowym partnerem UFC

In Marketing, Sponsoring On

PokerStars nowym partnerem UFC

Organizacja UFC poinformowała, że podpisała umowę o współpracy z marką PokerStars, największą pokerową stroną internetową na świecie, należącą do Stars Group.

Dzięki umowie, PokerStars stanie się pierwszym, oficjalnym partnerem UFC z tej branży. Logo marki będzie pojawiać się w oktagonie UFC, będzie prezentowane również w trakcie trwania transmisji oraz w materiałach przygotowanych do mediów społecznościowych.

Paul Asencio, wiceprezes UFC ds. globalnych partnerów, cieszy się, że organizacja otworzyła sobie drogę do nowej branży.

– Cieszymy się, że marka PokerStras dołączyła do naszych globalnych partnerów i pomogła nam w stworzeniu nowej, sponsoringowej kategorii w naszej firmie.

Christopher Coyne, dyrektor marketingu w Stars Interactive, należącego do Stars Group, komentując umowę powiedział natomiast:

– Mamy wiele wspólnego z UFC. Chcemy połączyć nasze doświadczenia z branży rozrywkowej z możliwością dotarcia do nowych odbiorców. UFC jest największą organizacją MMA na świecie z milionami fanów, a PokerStars to również gracz wagi ciężkiej na rynku internetowego pokera. To świetne połączenie.

Po raz pierwszy kibice będą mogli  zobaczyć logo PokerStars w oktagonie podczas zbliżającej się gali UFC 232, która odbędzie 29 grudnia w Las Vegas.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu