PokerStars nowym partnerem UFC

In Marketing, Sponsoring On

PokerStars nowym partnerem UFC

Organizacja UFC poinformowała, że podpisała umowę o współpracy z marką PokerStars, największą pokerową stroną internetową na świecie, należącą do Stars Group.

Dzięki umowie, PokerStars stanie się pierwszym, oficjalnym partnerem UFC z tej branży. Logo marki będzie pojawiać się w oktagonie UFC, będzie prezentowane również w trakcie trwania transmisji oraz w materiałach przygotowanych do mediów społecznościowych.

Paul Asencio, wiceprezes UFC ds. globalnych partnerów, cieszy się, że organizacja otworzyła sobie drogę do nowej branży.

– Cieszymy się, że marka PokerStras dołączyła do naszych globalnych partnerów i pomogła nam w stworzeniu nowej, sponsoringowej kategorii w naszej firmie.

Christopher Coyne, dyrektor marketingu w Stars Interactive, należącego do Stars Group, komentując umowę powiedział natomiast:

– Mamy wiele wspólnego z UFC. Chcemy połączyć nasze doświadczenia z branży rozrywkowej z możliwością dotarcia do nowych odbiorców. UFC jest największą organizacją MMA na świecie z milionami fanów, a PokerStars to również gracz wagi ciężkiej na rynku internetowego pokera. To świetne połączenie.

Po raz pierwszy kibice będą mogli  zobaczyć logo PokerStars w oktagonie podczas zbliżającej się gali UFC 232, która odbędzie 29 grudnia w Las Vegas.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu