SmartCage – nowa klatka w organizacji PFL

In Biznes, Technologie On

SmartCage - nowa klatka w organizacji PFL

Amerykańska organizacja Professional Fighters League ogłosiła rozpoczęcie współpracy z firmą SportsMedia Technology, która zajmuje się analizą sportową wykonywaną na żywo w trakcie trwania wydarzeń.

Dzięki temu porozumieniu, w roku 2019 fani będą mieli okazję zobaczyć efekty jakie przyniesie zastosowanie w trakcie gal PFL nowej klatki wyposażonej w czujniki biometryczne i technologię, która pozwoli na mierzenie i dostarczanie danych i ich analizę w czasie rzeczywistym.

Nowa klatka pod nazwą SmartCage ma dostarczać widzom takich informacji jak szybkość i siła wyprowadzanych ciosów i kopnięć oraz wiele innych danych zbieranych na bieżąco w trakcie trwania walki.

Gerard J. Hall, szef i twórca SportsMedia Technology, ogłaszają rozpoczęcie współpracy z PFL powiedział:

– Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością współpracy z organizacją PFL, która wprowadzi naszą najnowszą technologię SmartCage do swoich wydarzeń. Począwszy od 2019 roku poprzez naszą platformę OASIS Platform dostarczymy PFL zintegrowany system, który łączy w sobie pokazywanie wyników na żywo z danymi biometrycznymi.

Firma SportsMedia Technology ma również odpowiadać za całość graficznego opracowania danych dla organizacji PFL.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu