SmartCage – nowa klatka w organizacji PFL

In Biznes, Nowe technologie On

SmartCage - nowa klatka w organizacji PFL

Amerykańska organizacja Professional Fighters League ogłosiła rozpoczęcie współpracy z firmą SportsMedia Technology, która zajmuje się analizą sportową wykonywaną na żywo w trakcie trwania wydarzeń.

Dzięki temu porozumieniu, w roku 2019 fani będą mieli okazję zobaczyć efekty jakie przyniesie zastosowanie w trakcie gal PFL nowej klatki wyposażonej w czujniki biometryczne i technologię, która pozwoli na mierzenie i dostarczanie danych i ich analizę w czasie rzeczywistym.

Nowa klatka pod nazwą SmartCage ma dostarczać widzom takich informacji jak szybkość i siła wyprowadzanych ciosów i kopnięć oraz wiele innych danych zbieranych na bieżąco w trakcie trwania walki.

Gerard J. Hall, szef i twórca SportsMedia Technology, ogłaszają rozpoczęcie współpracy z PFL powiedział:

– Jesteśmy niezwykle podekscytowani możliwością współpracy z organizacją PFL, która wprowadzi naszą najnowszą technologię SmartCage do swoich wydarzeń. Począwszy od 2019 roku poprzez naszą platformę OASIS Platform dostarczymy PFL zintegrowany system, który łączy w sobie pokazywanie wyników na żywo z danymi biometrycznymi.

Firma SportsMedia Technology ma również odpowiadać za całość graficznego opracowania danych dla organizacji PFL.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu