UFC wraca do BT Sport

In Media, Umowy telewizyjne On

UFC wraca do BT Sport

Chociaż jakiś czas temu organizacja UFC poinformowała, że podpisała nową umowę telewizyjną obejmującą Wielką Brytanię i Irlandię z Eleven Sport, teraz doszło do nagłej wolty.

Amerykański potentat MMA wycofał się z umowy z Eleven, ze względu na problemy stacji z dystrybucją treści UFC i przedłużył umowę BT Sport.

BT Sport współpracuje z UFC od roku 2013. W roku 2016 współpraca została przedłużona na kolejne lata, ale od 2019 roku miało dojść do zmiany partnera telewizyjnego. Sprawy jednak potoczyły się inaczej i to ponownie BT będzie współpracować z UFC.

Nowa umowa jest wieloletnim porozumieniem i dzięki niej stacja BT Sport będzie miała wyłączne prawdo do pokazywania wszystkich głównych kart gal organizacji UFC. Do tego otrzyma możliwość pokazywania ponad 100 godzin dodatkowych materiałów tworzonych przez amerykańską markę.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu