UFC wraca do BT Sport

In Media, Umowy telewizyjne On

UFC wraca do BT Sport

Chociaż jakiś czas temu organizacja UFC poinformowała, że podpisała nową umowę telewizyjną obejmującą Wielką Brytanię i Irlandię z Eleven Sport, teraz doszło do nagłej wolty.

Amerykański potentat MMA wycofał się z umowy z Eleven, ze względu na problemy stacji z dystrybucją treści UFC i przedłużył umowę BT Sport.

BT Sport współpracuje z UFC od roku 2013. W roku 2016 współpraca została przedłużona na kolejne lata, ale od 2019 roku miało dojść do zmiany partnera telewizyjnego. Sprawy jednak potoczyły się inaczej i to ponownie BT będzie współpracować z UFC.

Nowa umowa jest wieloletnim porozumieniem i dzięki niej stacja BT Sport będzie miała wyłączne prawdo do pokazywania wszystkich głównych kart gal organizacji UFC. Do tego otrzyma możliwość pokazywania ponad 100 godzin dodatkowych materiałów tworzonych przez amerykańską markę.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu