One Championship w amerykańskiej telewizji

In Media, Umowy telewizyjne On

One Championship w amerykańskiej telewizji

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy telewizyjnej z Turner Sports. Dzięki trzyletniemu kontraktowi gale organizacji będę pokazywane na żywo w Stanach Zjednoczonych w serwisie streamingowym B/R Live i telewizji TNT.

B/R Live będzie też pokazywać programy związane ze zbliżającymi się galami, a dodatkowo materiały One trafią na antenę stacji TNT.

– One Championship to jedna z największych organizacji MMA na świecie i ma ogromną grupę bardzo młodych fanów, dzięki temu idealnie pasuje ze swoim produktem do B/R Live i TNT – powiedział Lenny Daniels, prezes Turner Sports komentują informację o współpracy.

Pierwsza gala organizacji One będzie pokazana u nowego partnera 19 stycznia. Natomiast na cały 2019 zaplanowany 24 wydarzenia. Organizacja One będzie też na bieżąco informować o nowych programach związanych z galami, które będą pojawiać się w stacji TNT.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu