One Championship w amerykańskiej telewizji

In Media, Umowy telewizyjne On

One Championship w amerykańskiej telewizji

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy telewizyjnej z Turner Sports. Dzięki trzyletniemu kontraktowi gale organizacji będę pokazywane na żywo w Stanach Zjednoczonych w serwisie streamingowym B/R Live i telewizji TNT.

B/R Live będzie też pokazywać programy związane ze zbliżającymi się galami, a dodatkowo materiały One trafią na antenę stacji TNT.

– One Championship to jedna z największych organizacji MMA na świecie i ma ogromną grupę bardzo młodych fanów, dzięki temu idealnie pasuje ze swoim produktem do B/R Live i TNT – powiedział Lenny Daniels, prezes Turner Sports komentują informację o współpracy.

Pierwsza gala organizacji One będzie pokazana u nowego partnera 19 stycznia. Natomiast na cały 2019 zaplanowany 24 wydarzenia. Organizacja One będzie też na bieżąco informować o nowych programach związanych z galami, które będą pojawiać się w stacji TNT.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu