UFC przedłuża współpracę z TSN

In Media, Umowy telewizyjne On

UFC przedłuża współpracę z TSN

Przy okazji niedawnej wizyty organizacji UFC w Kanadzie, amerykańska marka  ogłosił przedłużenie współpracy z kanadyjską telewizją sportową The Sports Network (TSN).

Umowa jest wieloletnia i i zapewnia stacji możliwość pokazywania większości gal z cyklu Fight Night. Co jednak ważne, stacja będzie również nadawać specjalny program Dana White’s Tuesday Night Contender Series oraz będzie miała także możliwość pokazywania kart wstępnych gal sprzedawanych w systemie pay-per-view. Nie podano natomiast żadnych szczegółów finansowych nowej umowy.

David Shaw, wiceprezes UFC ds. międzynarodowych zapowiedział także, iż organizacja planuje przygotowywać corocznie trzy gale w Kanadzie. Jedna z nich będzie przygotowana w systemie PPV, a dwie powstaną w cyklu Fight Night. Na razie jednak nie wiadomo gdzie dokładnie odbędą się kolejne gale, bowiem UFC nadal pracuje na różnymi kanadyjskimi lokacjami.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu