Rusza sprzedaż biletów na galę UFC w Pradze

In Wydarzenia On

UFC w Pradze

Organizacja UFC zapowiedziała niedawno, że w roku 2019 po raz pierwszy zawita ze swoim wydarzeniem do Czech. Gala z cyklu UFC Fight Night odbędzie się 23 lutego w Pradze, w hali O2.

Bilety na to długo wyczekiwane wydarzenie trafią do sprzedaży jutro, a ich ceny będą kształtować się w następujący sposób: 990 CZ (ok. £34), 1290 CZK, 1490 CZK, 1690 CZK, 1890 CZK, 2190 CZK, 2790 CZK do 3990 CZK (ok. £137).

UFC już wcześniej potwierdziło też, że czeska zawodniczka kategorii koguciej, Lucie Pudilova (8-2; pochodząca z Pribram, Czechy) zawalczy podczas UFC w Pradze, a zatem będzie miała szansę, aby wystąpić na własnej ziemi przed swoimi, niesłychanie oddanymi fanami.

Na razie nie wiadomo kto jeszcze pojawi się w karcie walk debiutanckiej gali w Czechach, jednak ze względu na bliskość obu krajów, fani będą również mogli zapewne liczyć na występy Polaków.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu