Rusza sprzedaż biletów na galę UFC w Pradze

In Wydarzenia On

UFC w Pradze

Organizacja UFC zapowiedziała niedawno, że w roku 2019 po raz pierwszy zawita ze swoim wydarzeniem do Czech. Gala z cyklu UFC Fight Night odbędzie się 23 lutego w Pradze, w hali O2.

Bilety na to długo wyczekiwane wydarzenie trafią do sprzedaży jutro, a ich ceny będą kształtować się w następujący sposób: 990 CZ (ok. £34), 1290 CZK, 1490 CZK, 1690 CZK, 1890 CZK, 2190 CZK, 2790 CZK do 3990 CZK (ok. £137).

UFC już wcześniej potwierdziło też, że czeska zawodniczka kategorii koguciej, Lucie Pudilova (8-2; pochodząca z Pribram, Czechy) zawalczy podczas UFC w Pradze, a zatem będzie miała szansę, aby wystąpić na własnej ziemi przed swoimi, niesłychanie oddanymi fanami.

Na razie nie wiadomo kto jeszcze pojawi się w karcie walk debiutanckiej gali w Czechach, jednak ze względu na bliskość obu krajów, fani będą również mogli zapewne liczyć na występy Polaków.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu