Gala KSW 46 z kompletem widzów

In Areny, Biznes On

Gala KSW 46 z kompletem widzów

Wygląda na to, że ostatnia gala KSW w roku 2018 będzie niezwykle udanym wydarzeniem nie tylko pod względem sportowym, ale również biznesowym. Jeden z szefów organizacji, Martin Lewandowski, poinformował właśnie, że bilety na to wydarzenie zostały w całości wyprzedane, co oznacza, że galę obejrzy na żywo aż 15 tysięcy widzów.

KSW 46 odbędzie się już 1 grudnia w Gliwicach. Będzie to debiut organizacji KSW w nowej hali, Arenie Gliwice, czyli jednym z najnowocześniejszych i największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce, który został otwarty w tym roku.

Walką wieczoru gali KSW 46 w Gliwicach będzie rewanżowy pojedynek pomiędzy mistrzem wagi półciężkiej, Tomaszem Narkunem, a legendą sportów walki nad Wisłą, Mamedem Khalidovem. W drugim najważniejszym pojedynku mistrz kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot będzie miał okazję jako pierwszy w historii KSW sięgnąć po drugi tytuł, ponieważ zmierzy się z Kleberem Koike Erbstem o tytuł dywizji piórkowej. W jednej z głównych walk wieczoru Salahdine Parnasse będzie miał szansę pokonać drugiego byłego mistrza z rzędu w pojedynku z Marcinem Wrzoskiem. Mistrz Roberto Soldić zmierzyć się z Viniciusem Bohrerem, a brazylijski łowca polskich skalpów, Daniel Torres zmierzy się z Romanem Szymańskim. Bohater śląskich fanów, Artur „Kornik” Sowiński zmierzy się w kategorii lekkiej z Kamilem Szymuszowskim. W wadze koguciej Antun Racić spróbuje pokonać kolejnego Polaka, a na jego drodze stanie Sebastian Przybysz. Wrocławianin Michał Michalski spotka się z młodym i obiecującym Krystianem Kaszubowskim.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu