Transmisja i stream KSW 46 – Khalidov vs Narkun 2

In Media, Transmisje On
- Updated

Transmisja i stream KSW 46 – Khalidov vs Narkun 2

Gala KSW 46, która odbędzie się już 1 grudnia w Gliwicach, zbliża się wielkimi krokami. Całość będzie transmitowana w usłudze pay-per-view, do której można już wykupywać dostęp.

Transmisja i stream KSW 46 będzie dostępny tradycyjnie na platformie KSWTV.com, gdzie po wykupieniu dostępu do usługi będzie można obejrzeć galę i dodatki z nią związane.

Natomiast dostęp do gali można też już zamawiać w Cyfrowym Polsacie i IPLI. Pełna informacja dotycząca gali i sposobu zamawiania dostępu do niej poniżej.

Transmisja i stream KSW 46 w Cyfrowym Polsacie i IPLI.

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI − największego serwisu rozrywki internetowej − mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 46. W pojedynku wieczoru, w rewanżowej walce zmierzy się ikona sportów MMA Mamed Khalidov ze swoim pogromcą, Tomaszem Narkunem. Dostęp do gali realizowanej w systemie pay-per-view (PPV) kosztuje 40 zł.

W sobotę, 1 grudnia br. w Arenie Gliwice odbędzie się kolejna gala KSW. Widzowie po raz kolejny będą mogli obejrzeć aż 9 walk w klatce. Emocji nie zabraknie nie tylko podczas walki wieczoru. Karta walk jest niezwykle mocna i wszystkie pojedynki zapowiadają fantastyczne widowisko. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00, a specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Walką wieczoru będzie nazywane „najważniejszym rewanżem w historii KSW” starcie legendy sportów walki Mameda Khalidova (34-5-2, 13 KO, 17 Sub) i Tomasza Narkuna (15-2, 3 KO, 12 Sub) w wadze półciężkiej. W pierwszym pojedynku fighterów, niepokonany od 20 starć Mamed Khalidov uległ szczecińskiemu berserkerowi po efektownej walce. Po prawie 9 miesiącach od tamtego momentu przyszedł czas na rewanż, a nadchodzący pojedynek jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń sportów walki w tym roku.

Emocji dostarczy również pojedynek o pas w kategorii piórkowej, w którym zmierzy się niepokonany dotychczas mistrz KSW kategorii lekkiej Mateusz Gamrot (14-0-1NC, 4 KO, 4 Sub) oraz japoński mistrz walki w parterze i były mistrz wagi piórkowej Kleber Koike Erbst (24-4-1, 2 KO, 20 Sub). Polak będzie miał okazję zostać pierwszym mistrzem KSW posiadającym dwa tytuły jednocześnie.

W kolejnym pojedynku w Arenie Gliwice naprzeciw siebie staną były mistrz KSW „Rekin” z Łodzi, Marcin Wrzosek (13-4, 5 KO, 3 Sub) oraz zadziwiający kolejnymi występami 20-letni Francuz, Salahdine Parnasse (11-0-1, 1 KO, 4 Sub), który był jednym z odkryć minionego roku w organizacji KSW.

Po roku przerwy do klatki powróci Borys Mańkowski (19-7-1, 3 KO, 7 Sub), który na pewno będzie chciał pokazać swój stary dobry styl. „Diabeł Tasmański” zmierzy się z mistrzem największej brazylijskiej organizacji Jungle Fight, Bruce’em Souto (12-3, 3 KO, 3 Sub).

Następne ciekawe widowisko w kategorii piórkowej stworzą Roman Szymański (10-4, 1 KO, 3 Sub) i Brazylijczyk Daniel Torres (8-3-1NC, 4 KO, 1 Sub), który dotychczas jest niepokonany w starciach z Polakami.

Kolejnym niezwykle interesującym pojedynkiem w wadze lekkiej będzie walka byłego pretendenta do pasa, Grzegorza Szulakowskiego (9-2, 2 KO, 5 Sub) z uwielbiającym wyzwania Marianem Ziółkowskim (19-7-1, 5 KO, 12 Sub). Nieobliczalny „Szuli” zastępuje w karcie walk Gracjana Szadzińskiego, który doznał kontuzji ręki podczas przygotowań do gali.

Podczas Gali KSW 46 w Gliwicach rękawice skrzyżują były mistrz kategorii piórkowej Artur Sowiński (18-10-2NC, 6 KO, 7 Sub.) i Kamil Szymuszowski (16-5, 2 KO, 4 Sub). „Kornik” wraca do kategorii lekkiej i w tym limicie odbędzie się walka.

Widzowie zobaczą też pojedynek 25-latka z Gdańska, Sebastiana Przybysza (4-1, 2 KO, 1 Sub) oraz Antuna Račicia (21-8-1, 13 Sub). W walce w kategorii koguciej Polak spróbuje zatrzymać rozpędzonego „Killera” z Dubrovnika.

W walce otwierającej galę KSW 46 w kategorii półśredniej zmierzą się wrocławianin Michał Michalski (6-3, 2 KO, 1 Sub) i niepokonany Krystian Kaszubowski (6-0, 1 KO, 1 Sub).

Transmisja KSW 46 w Cyfrowym Polsacie – Jak zamówić?

Dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:

przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,
w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.
Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18.00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 16 listopada na kanale 222.

Abonenci Cyfrowego Polsatu mogą skorzystać z dogodnych form płatności:

portmonetki, gdzie opłata za PPV zostanie doliczona do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu,
przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim,
e-płatności.

Transmisja i stream KSW 46 w IPLI –  Jak zamówić?

Walkę rewanżową Narkun vs Khalidov i inne pojedynki zbliżającej się gali KSW 46 w systemie PPV, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI – największego serwisu rozrywki internetowej – na www.ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

Karta walk:

Mamed Khalidov − Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot − Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek − Salahdine Parnasse
Borys Mańkowski − Bruce Souto
Roman Szymański − Daniel Torres
Gracjan Szulakowski − Marian Ziółkowski
Artur Sowiński − Kamil Szymuszowski
Antun Račić − Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski − Michał Michalski

 Transmisja i stream KSW 46  Transmisja i stream KSW 46  Transmisja i stream KSW 46

Podobne publkacje:

UFC on ESPN 4 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC on ESPN

Read More...

PLMMA ma nowego prezesa

Organizacja PLMMA (Profesjonalna Liga MMA) szykuje się do kolejnych, tegorocznych wyzwań. Po przejęciu przez Goodwill Group i związaniu się

Read More...

Kolejne kraje w strukturach IMMAF

Organizacja IMMAF – WMMAA (International Mixed Martial Arts Federation i World Mixed Martial Arts Association) ogłosiła,  że do grona

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu