Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

In Biznes, Zmiany kadrowe On
- Updated

Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship nie zwalnia tempa w przekazywaniu nowych informacji i właśnie ogłosiła, że Miesha Tate, była mistrzyni organizacji UFC i emerytowana zawodniczka MMA, została jej wiceprezesem.

– Jest dla mnie honorem i przywilejem móc ogłosić, że mistrzyni świata, Miesha Tate, dołączyła do organizacji One i będzie piastować w niej stanowisko wiceprezesa – powiedział Chatri Sityodtong, szef One, ogłaszając tę informację. –Miesha to pionierka kobiecego MMA i jest inspiracją dla wielu młodych zawodników i zawodniczek. To co jednak mi w niej imponuje najbardziej, to pokora, współczucie, szacunek i honor jaki prezentuje i jaki prezentowała w trakcie swojej kariery.

Miesha Tate komentują informacje o swojej nowej pracy powiedziała:

– Jestem podekscytowany dołączeniem do organizacji One Championship jako wiceprezes. Wierzę bowiem w misję tworzenia i prezentowania światu prawdziwych superbohaterów, którzy dają ludziom nadzieję, siłę, marzenia i inspirację.

Co ciekawe, Tate ma w najbliższym czasie przeprowadzić się do Singapuru, gdzie swoją główną siedzibę ma organizacji One. Na razie nie wiadomo czym konkretnie Tate będzie zajmować się w nowym miejscu pracy.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu