Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

In Biznes, Zmiany kadrowe On
- Updated

Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship nie zwalnia tempa w przekazywaniu nowych informacji i właśnie ogłosiła, że Miesha Tate, była mistrzyni organizacji UFC i emerytowana zawodniczka MMA, została jej wiceprezesem.

– Jest dla mnie honorem i przywilejem móc ogłosić, że mistrzyni świata, Miesha Tate, dołączyła do organizacji One i będzie piastować w niej stanowisko wiceprezesa – powiedział Chatri Sityodtong, szef One, ogłaszając tę informację. –Miesha to pionierka kobiecego MMA i jest inspiracją dla wielu młodych zawodników i zawodniczek. To co jednak mi w niej imponuje najbardziej, to pokora, współczucie, szacunek i honor jaki prezentuje i jaki prezentowała w trakcie swojej kariery.

Miesha Tate komentują informacje o swojej nowej pracy powiedziała:

– Jestem podekscytowany dołączeniem do organizacji One Championship jako wiceprezes. Wierzę bowiem w misję tworzenia i prezentowania światu prawdziwych superbohaterów, którzy dają ludziom nadzieję, siłę, marzenia i inspirację.

Co ciekawe, Tate ma w najbliższym czasie przeprowadzić się do Singapuru, gdzie swoją główną siedzibę ma organizacji One. Na razie nie wiadomo czym konkretnie Tate będzie zajmować się w nowym miejscu pracy.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu