One Championship wchodzi w świat e-sportu

In Biznes, Projekty, Technologie On

Azjatycka organizacja One Champiosnhip ogłosiła, że tworzy pod swoimi skrzydłami markę One eSports i tym samy rozpocznie działania w świecie tzw. elektronicznego sportu. Całość wydarzenia ma działać pod nazwą eSports Championship Series.

Nowe przedsięwzięcie powstaje przy współpracy z firmą Dentsu Inc., największą japońską agencją reklamową, która jest również partnerem marketingowym organizacji Japan eSports Union, co może pomóc przy rozwoju nowego projektu.

Organizacja One planuje, że wraz ze swoimi kluczowymi partnerami zainwestuje 50 milionów dolarów w rozwój One eSports. Co ciekawe, wydarzenia związane z eSports Championship Series mają się odbywać przy okazji gal sportów walki organizacji One.

Ponadto One eSports będzie także produkować i transmitować dedykowane treści związane z e-sportem w postaci transmisji wydarzeń na żywo, programów dokumentalnych, reality show, cotygodniowych magazynów czy blogów wideo.

Dodatkowo Demetrious Johnson, były mistrz UFC, który podpisał kontrakt z One i jest znany na świecie miłośnikiem gier wideo będzie wspierał swojego nowego pracodawcę przy promocji nowych wydarzeń ze świata e-sportu.

Cały projekt związany z e-sportem ma wystartować w roku 2019.

You may also read!

mma polska

4. Mistrzostwa MMA w Puławach zamkną selekcję do kadry Polski

Podczas nadchodzących 4. Mistrzostw MMA organizowanych przez Stowarzyszenie MMA Polska, zawodnicy będą mieli ostatnią szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności

Read More...
mateusz_gamrot

Mateusz Gamrot: “Moja pozycja w UFC z walki na walkę rośnie”

Mateusz Gamrot jest zdania, że czołowi zawodnicy najlepszych organizacji MMA na świecie walczą na podobnym poziomie umiejętności. Mateusz Gamrot, były

Read More...

Pudzianowski zdradził, ile zarabia za walki w KSW

Mariusz Pudzianowski jest bardzo zadowolony z wieloletniej współpracy z organizacją KSW, w której zarabia za walki bardzo dobre pieniądze. Mariusz

Read More...

Mobile Sliding Menu