One Championship wchodzi w świat e-sportu

In Biznes, Nowe technologie, Projekty On

Azjatycka organizacja One Champiosnhip ogłosiła, że tworzy pod swoimi skrzydłami markę One eSports i tym samy rozpocznie działania w świecie tzw. elektronicznego sportu. Całość wydarzenia ma działać pod nazwą eSports Championship Series.

Nowe przedsięwzięcie powstaje przy współpracy z firmą Dentsu Inc., największą japońską agencją reklamową, która jest również partnerem marketingowym organizacji Japan eSports Union, co może pomóc przy rozwoju nowego projektu.

Organizacja One planuje, że wraz ze swoimi kluczowymi partnerami zainwestuje 50 milionów dolarów w rozwój One eSports. Co ciekawe, wydarzenia związane z eSports Championship Series mają się odbywać przy okazji gal sportów walki organizacji One.

Ponadto One eSports będzie także produkować i transmitować dedykowane treści związane z e-sportem w postaci transmisji wydarzeń na żywo, programów dokumentalnych, reality show, cotygodniowych magazynów czy blogów wideo.

Dodatkowo Demetrious Johnson, były mistrz UFC, który podpisał kontrakt z One i jest znany na świecie miłośnikiem gier wideo będzie wspierał swojego nowego pracodawcę przy promocji nowych wydarzeń ze świata e-sportu.

Cały projekt związany z e-sportem ma wystartować w roku 2019.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC przedłuża współpracę z TSN

Przy okazji niedawnej wizyty organizacji UFC w Kanadzie, amerykańska marka  ogłosił przedłużenie współpracy z kanadyjską telewizją sportową The Sports

Read More...

UFC 231 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o liczbie widzów, którzy obejrzeli na żywo galę UFC 231. Wydarzenie odbyło się w Toronto w

Read More...

UFC 231: Jędrzejczyk vs Shevchenko na Polsacie Sport

Już w nocy z soboty na niedzielę Joanna Jędrzejczyk zawalczy z Valentiną Shevchenko o mistrzowski pas kategorii muszej. Do

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu