DSF Kickboxing Challenge i TVP Sport razem

In Inne dyscypliny, Kickboxing On
- Updated

Organizacja DSF Kickboxing Challenge z przytupem zakończy rok 2018. Ostatnia gala w tym roku przyniesie bowiem wielkie grzmoty w wadze ciężkiej. W walce wieczoru mocarny Białorusin Piotr Romankiewicz będzie bronił tytułu w starciu z debiutującym w federacji DSF arcymistrzem kickboxingu Tomaszem Sararą.

Co jednak ważne, organizacja ogłosiła również, że wydarzeni to będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport.

– BOOM! DSF Kickboxing Challenge od teraz w TVP Sport – napisali przedstawiciele organizacji w serwisie Facebook. – Dziś dyrektor sportowy federacji DSF Robert Złotkowski i pretendent do tytułu mistrza wagi ciężkiej Tomasz Sarara pojawili się w programie „Rring”, by zapowiedzieć galę DSF 18, która odbędzie się 8 grudnia w Ząbkach.

Warto przypomnieć, że organizacja DSF wcześniej współpracowała z NC+, jednak w ostatnim czasie pozostawała bez partnera telewizyjnego.

Podczas gali DSF Kickboxing Challenge 18, która odbędzie się 8 grudnia w Ząbkach, wystąpi także Daniel Omielańczuk. W trakcie wydarzenia odbędzie się także międzynarodowy mecz K-1 Polska-Białoruś. Biało-czerwone barwy reprezentować będą: Mateusz Duczmal (91 kg), Łukasz Bartnik (86 kg), Dawid „Mirko” Mirkowski (81 kg), Michał Ronkiewicz (75 kg) oraz Michał „Matrix” Królik (65 kg).

.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu