Organizacja One liczy na umowę telewizyjną w USA

In Media, Umowy telewizyjne On

Organizacja One liczy na umowę telewizyjną w USA

Organizacja One Championship, która działa od lat na terenie Azji nie zapomina również o innych rynkach. Niedawno szefostwo firmy podpisało umowy z dwiema byłymi gwiazdami amerykańskiej organizacji UFC – Eddiem Alvarezem i Demetriousem Johnsonem. Natomiast w planach jest również podpisanie umowy telewizyjnej z jedną z amerykańskich stacji.

– Jeszcze przed końcem tego roku ogłosimy podpisanie dużej umowy telewizyjnej z amerykańską stacją – powiedział Chatri Sityodtong, dyrektor zarządzjący One w rozmowie dla magazynu „Fobres”. – Prowadzimy rozmowy z kilkoma amerykańskimi nadawcami i jesteśmy bliscy podpisania kontraktu.

Na razie nie wiadomo, które ze stacji działających w USA może być zainteresowana współpracą z One. Warto natomiast przypomnieć, że w tym roku organizacja One ogłosiła rozpoczęcie współpracy z japońską telewizją internetową AbemaTV, a sama przygotowała również dla swoich fanów aplikację dzięki, której można oglądać wszystkie wydarzenia marki na urządzeniach mobilnych.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu