Organizacja One liczy na umowę telewizyjną w USA

In Media, Umowy telewizyjne On

Organizacja One liczy na umowę telewizyjną w USA

Organizacja One Championship, która działa od lat na terenie Azji nie zapomina również o innych rynkach. Niedawno szefostwo firmy podpisało umowy z dwiema byłymi gwiazdami amerykańskiej organizacji UFC – Eddiem Alvarezem i Demetriousem Johnsonem. Natomiast w planach jest również podpisanie umowy telewizyjnej z jedną z amerykańskich stacji.

– Jeszcze przed końcem tego roku ogłosimy podpisanie dużej umowy telewizyjnej z amerykańską stacją – powiedział Chatri Sityodtong, dyrektor zarządzjący One w rozmowie dla magazynu „Fobres”. – Prowadzimy rozmowy z kilkoma amerykańskimi nadawcami i jesteśmy bliscy podpisania kontraktu.

Na razie nie wiadomo, które ze stacji działających w USA może być zainteresowana współpracą z One. Warto natomiast przypomnieć, że w tym roku organizacja One ogłosiła rozpoczęcie współpracy z japońską telewizją internetową AbemaTV, a sama przygotowała również dla swoich fanów aplikację dzięki, której można oglądać wszystkie wydarzenia marki na urządzeniach mobilnych.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu