UFC z własną biżuterią

In Biznes, Współpraca On

bixler

Organizacja UFC w ostatnim czasie poinformowała o kilku nowych partnerach biznesowych, którzy rozpoczęli współpracę z amerykańskim potentatem MMA. Wśród nich znalazły się firmy z branży alkoholowej oraz spożywczej. Teraz natomiast do organizacji dołączyła firma jubilerska Bixler, która działa na amerykańskim rynku od ponad 230 lat. Dzięki współpracy z UFC pozyskała prawa do produkcji biżuterii inspirowanej zarówno sportowcami organizacji jak i samą marką MMA.

Na początku Bixler ma zaoferować swoim klientom wybór pierścionków, spinek do mankietów, naszyjników, bransoletek i kolczyków dla kobiet i mężczyzn.

– Rozpoczęcie współpracy z tak znaną i doświadczoną marką jubilerksą jest dla nas prawdziwym zaszczytem – powiedziała Tracey Bleczinski, wiceprezes UFC ds. produktów dla konsumentów. – Firma Bixler ma długą tradycję w dostarczaniu wysokiej jakości biżuterii. Cieszymy się, że możemy nieustannie oferować naszym fanom nowe projekty i niestandardowe elementy inspirowane przez UFC.

Umowa pomiędzy UFC i Bixler została podpisana na kilka lat. Całość współpracy ma objąć USA i Kanadę, ale produktu będzie można również kupować na całym świecie poprzez internetowy sklep UFC.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu