UFC z własną biżuterią

In Biznes, Współpraca On

bixler

Organizacja UFC w ostatnim czasie poinformowała o kilku nowych partnerach biznesowych, którzy rozpoczęli współpracę z amerykańskim potentatem MMA. Wśród nich znalazły się firmy z branży alkoholowej oraz spożywczej. Teraz natomiast do organizacji dołączyła firma jubilerska Bixler, która działa na amerykańskim rynku od ponad 230 lat. Dzięki współpracy z UFC pozyskała prawa do produkcji biżuterii inspirowanej zarówno sportowcami organizacji jak i samą marką MMA.

Na początku Bixler ma zaoferować swoim klientom wybór pierścionków, spinek do mankietów, naszyjników, bransoletek i kolczyków dla kobiet i mężczyzn.

– Rozpoczęcie współpracy z tak znaną i doświadczoną marką jubilerksą jest dla nas prawdziwym zaszczytem – powiedziała Tracey Bleczinski, wiceprezes UFC ds. produktów dla konsumentów. – Firma Bixler ma długą tradycję w dostarczaniu wysokiej jakości biżuterii. Cieszymy się, że możemy nieustannie oferować naszym fanom nowe projekty i niestandardowe elementy inspirowane przez UFC.

Umowa pomiędzy UFC i Bixler została podpisana na kilka lat. Całość współpracy ma objąć USA i Kanadę, ale produktu będzie można również kupować na całym świecie poprzez internetowy sklep UFC.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu