KSW 45, McGregor i Adamek – transmisje

In Media, Transmisje On

KSW 45, McGregor i Adamek - transmisje

Takiej nocy sportów walki na antenach Polsatu nie było od dawna. Sobotnie starcie Miller – Adamek będzie do obejrzenia w Polsacie i Polsacie Sport. Hit UFC 229 Nurmagomedov – McGregor zobaczymy w Polsacie Sport Extra. Rewelacyjnie zapowiadająca się gala KSW 45 m.in. z pojedynkiem Materla – Janikowski do obejrzenia w systemie PPV.

W najbliższą sobotę, szóstego października na antenie głównej Polsatu oraz w Polsacie Sport będzie można zobaczyć na żywo galę z Chicago, podczas której w ringu zobaczymy byłego mistrza świata dwóch wag Tomasza Adamka (53-5, 31 KO) w walce z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO).

Transmisja  pojedynku Adamek vs Miller od godziny 3:00, pierwsze studio już od godziny 22:00 w Polsacie Sport.

Natomiast od godziny 4:00 w Polsacie Sport Extra będzie można oglądać galę UFC z Las Vegas, której ukoronowaniem będzie wyczekiwany, hitowy pojedynek między Khabibem Nurmagomedovem, a Conorem McGregorem.

W Polsacie Sport od godziny 22:00 rozpoczniemy analizy i rozmowy w studiu przed pojedynkami gali z Chicago. Dla Polskich kibiców jej główną atrakcją będzie pojedynek byłego mistrza świata dwóch kategorii wagowych Tomasza Adamka (53-5, 31 KO) z Jarrellem Millerem (21-0-1, 18 KO). Walkę zakontraktowano na dwanaście rund.

Polsat i Polsat Sport pokażą poza tym trzy inne pojedynki. W Chicago dojdzie do dwóch walk o mistrzostwo świata. Mistrz IBF wagi półciężkiej Artur Beterbijew powalczy z Callumem Johnsonem, zaś mistrz WBA kategorii super koguciej Daniel Roman będzie bronił tytułu w walce z Gavinem McDonnellem.

W walce wieczoru o pas WBC Silver wagi półśredniej zmierzą się Jessie Vargas i Thomas Dulorme. Pojedynki skomentują Andrzej Kostyra i Grzegorz Proksa, a w studio gośćmi Artura Łukaszewskiego będą Janusz Pindera, Maciej Miszkiń i Marcin Tybura.

Z kolei w Polsacie Sport Extra od godziny 4.00 czekają nas nie lada emocje na kibiców MMA. Kanał pokaże 229 Galę organizacji UFC z Las Vegas. W pojedynku na szczycie, o którym mówi cały świat mieszanych sportów walki,  spotkają się niepokonany dotąd Rosjanin Khabib Nurmagomedov z jedną z najbarwniejszych postaci sceny MMA – Irlandczykiem Conorem McGregorem.

W sumie kibice podczas gali zobaczą pięć emocjonujących pojedynków. Prócz walki wieczoru najciekawiej zapowiada się starcie w wadze ciężkiej pomiędzy Derrickiem Lewisem a Alexandrem Volkovem. Pojedynki na antenie Polsatu Sport Extra skomentują Maciej Turski i Tomasz „TJ” Marciniak.

Także w sobotę, w systemie PPV, będzie można obejrzeć hitowo zapowiadającą się galę KSW 45, „The Return to Wembley”. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.00. Specjalnie dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Łukasz „Juras” Jurkowski. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Walką wieczoru będzie starcie w królewskiej kategorii wagowej pomiędzy Karolem Bedorfem (15-3, 5 KO, 4 Sub) a aktualnym mistrzem Brytyjczykiem Phillipem de Fries (15-6, 2 KO, 11 Sub). Wielu kibiców na pewno będzie chciało obejrzeć starcie Popek Monster (3-3, 3 KO) kontra Bośniak Erko Jun (1-0, 1 KO). Kolejny z hitów to pojedynek Michała Materli (26-6, 8 KO, 12 Sub) z Damianem Janikowskim (3-0, 3 KO). Karta walk zawiera aż dziewięć pojedynków w tym dwa mistrzowskie. Adamek

źródło: polsatsport.pl

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu