Conor McGregor z milionami od sponsorów

In Marketing, Sponsoring On

Jak poinformował serwis ESPN, Conor McGregor tuż przed zbliżającą się walką z Khabibem Nurmagomedovem podpisał dwie umowy sponsorskie.

Pierwszą z nich jest porozumienie z marką napojów Monster Energy, z którą Irlandczyk miał okazję już wcześniej współpracować. Co jednak ciekawe, wcześniejszy kontrakt sponsorski był wart 50 tysięcy dolarów rocznie. Teraz natomiast Hans Molenkamp z Monster Energy powiedział, że umowa jest warta kilka milionów i została podpisana na rok. Umowa jest również jednym z najbardziej lukratywnych kontraktów jaki podpisała firma z wybranym sportowcem.

Druga umowa natomiast to indywidualny kontrakt sponsorski z odzieżową marką Reebok. Współpraca ta jest wieloletnia, a jej wartość ma przekraczać 5 milionów dolarów.

Wygląda więc na to, że Conor McGregor rok 2018 może ponownie zakończyć z rekordowymi zarobkami. Nie tylko bowiem otrzyma sporą wypłatę za walkę podczas gali UFC 229, przy okazji której organizacja UFC zapowiada sprzedaż subskrypcji PPV na poziomie około 2,5 miliona, ale również doliczy do tego wypłaty sponsorskie oraz zarobki ze sprzedaży własnej whiskey.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu