Conor McGregor z milionami od sponsorów

In Marketing, Sponsoring On

Jak poinformował serwis ESPN, Conor McGregor tuż przed zbliżającą się walką z Khabibem Nurmagomedovem podpisał dwie umowy sponsorskie.

Pierwszą z nich jest porozumienie z marką napojów Monster Energy, z którą Irlandczyk miał okazję już wcześniej współpracować. Co jednak ciekawe, wcześniejszy kontrakt sponsorski był wart 50 tysięcy dolarów rocznie. Teraz natomiast Hans Molenkamp z Monster Energy powiedział, że umowa jest warta kilka milionów i została podpisana na rok. Umowa jest również jednym z najbardziej lukratywnych kontraktów jaki podpisała firma z wybranym sportowcem.

Druga umowa natomiast to indywidualny kontrakt sponsorski z odzieżową marką Reebok. Współpraca ta jest wieloletnia, a jej wartość ma przekraczać 5 milionów dolarów.

Wygląda więc na to, że Conor McGregor rok 2018 może ponownie zakończyć z rekordowymi zarobkami. Nie tylko bowiem otrzyma sporą wypłatę za walkę podczas gali UFC 229, przy okazji której organizacja UFC zapowiada sprzedaż subskrypcji PPV na poziomie około 2,5 miliona, ale również doliczy do tego wypłaty sponsorskie oraz zarobki ze sprzedaży własnej whiskey.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu