Sitebeat nowym partnerem One Championship

In Biznes, Marketing, Sponsoring, Współpraca On

Sitebeat nowym partnerem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Sitebeat, indonezyjską platformą przeznaczoną do tworzenia stron internetowych należącą do Dreamscape Networks.

Obie firmy zamierzają współpracować przy różnych inicjatywach marketingowych,  których celem będzie jeszcze mocniejsza promocja sztuki walki w Azji, szczególnie w Indonezja.

Chatri Sityodtong, szef organizacji One ogłaszając tę informację powiedział:

– Mam przyjemność ogłosić, że One Championship zdecydowało się współpracować z Sitebeat, jedną z najpopularniejszych platform do budowania stron internetowych w Indonezji. Wierzymy, że Sitebeat reprezentuje podobne wartości jak One Championship i cieszymy się, że jesteśmy razem na pokładzie.

Wieloletnia umowa pomiędzy markami wejdzie w życie 17 listopada. Dzięki niej logo Sitebeat będzie widoczne podczas wybranych gal organizacji One. Po raz pierwszy nastąpi to w Dżakarcie, w trakcie wydarzenia, które odbędzie się 19 stycznia 2019 roku.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu