Sitebeat nowym partnerem One Championship

In Biznes, Marketing, Sponsoring, Współpraca On

Sitebeat nowym partnerem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła rozpoczęcie współpracy z Sitebeat, indonezyjską platformą przeznaczoną do tworzenia stron internetowych należącą do Dreamscape Networks.

Obie firmy zamierzają współpracować przy różnych inicjatywach marketingowych,  których celem będzie jeszcze mocniejsza promocja sztuki walki w Azji, szczególnie w Indonezja.

Chatri Sityodtong, szef organizacji One ogłaszając tę informację powiedział:

– Mam przyjemność ogłosić, że One Championship zdecydowało się współpracować z Sitebeat, jedną z najpopularniejszych platform do budowania stron internetowych w Indonezji. Wierzymy, że Sitebeat reprezentuje podobne wartości jak One Championship i cieszymy się, że jesteśmy razem na pokładzie.

Wieloletnia umowa pomiędzy markami wejdzie w życie 17 listopada. Dzięki niej logo Sitebeat będzie widoczne podczas wybranych gal organizacji One. Po raz pierwszy nastąpi to w Dżakarcie, w trakcie wydarzenia, które odbędzie się 19 stycznia 2019 roku.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu