UFC przechodzi pod skrzydła Eleven Sports

In Media, Umowy telewizyjne On

Organizacja UFC poinformowała, że podpisała nową umowę telewizyjną obejmującą Wielką Brytanię i Irlandię.

Już od jakiegoś czasu spekulowano, że w grudniu telewizja BT Sport, z którą UFC jest związane od kilku lat, pokaże ostatnią gale organizacji na swojej antenie i informacje te zostały właśnie potwierdzone.

BT Sport współpracuje z UFC od roku 2013. W roku 2016 współpraca została przedłużona na kolejne lata. Teraz jednak to stacja Eleven Sports zajmie jej miejsce.

– Z sukcesami pracujemy z Eleven Sports w Belgii i Luksemburgu. Czekamy więc z niecierpliwością na poszerzenie naszej współpracy na terenie Anglii i Irlandi – powiedział David Shaw, jeden z wiceprezesów UFC. – Zjednoczone Królestwo i Irlandia to dla nas jedne z najważniejszych rynków, więc współpraca z Eleven ma dla nas tu kluczowe znaczenie.

Współpraca pomiędzy UFC i Eleven rozpocznie się w styczniu 2019 roku i dzięki niej stacja będzie miała prawo pokazania na swoich antenach 42 gal organizacji zaplanowanych na nadchodzący rok. Do tego na antenach nowego partnera telewizyjnego będą pokazywane również inne produkcje UFC.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu