UFC przechodzi pod skrzydła Eleven Sports

In Media, Umowy telewizyjne On

Organizacja UFC poinformowała, że podpisała nową umowę telewizyjną obejmującą Wielką Brytanię i Irlandię.

Już od jakiegoś czasu spekulowano, że w grudniu telewizja BT Sport, z którą UFC jest związane od kilku lat, pokaże ostatnią gale organizacji na swojej antenie i informacje te zostały właśnie potwierdzone.

BT Sport współpracuje z UFC od roku 2013. W roku 2016 współpraca została przedłużona na kolejne lata. Teraz jednak to stacja Eleven Sports zajmie jej miejsce.

– Z sukcesami pracujemy z Eleven Sports w Belgii i Luksemburgu. Czekamy więc z niecierpliwością na poszerzenie naszej współpracy na terenie Anglii i Irlandi – powiedział David Shaw, jeden z wiceprezesów UFC. – Zjednoczone Królestwo i Irlandia to dla nas jedne z najważniejszych rynków, więc współpraca z Eleven ma dla nas tu kluczowe znaczenie.

Współpraca pomiędzy UFC i Eleven rozpocznie się w styczniu 2019 roku i dzięki niej stacja będzie miała prawo pokazania na swoich antenach 42 gal organizacji zaplanowanych na nadchodzący rok. Do tego na antenach nowego partnera telewizyjnego będą pokazywane również inne produkcje UFC.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu