ESPN+ z milionem subskrybentów

In Media, Wyniki medialne On

Firma Walt Disney Co. poinformowała, że liczba subskrybentów sportowego serwisu streamingowego ESPN+ właśnie przekroczyła milion. Wynik taki udało się osiągnąć w pięć miesięcy od uruchomienia platformy. Przy okazji warto przypomnieć, że miesięczne cena subskrypcji wynosi 5 dolarów, a serwis nie jest jeszcze dostępny na całym świecie, bowiem w swojej początkowej fazie rozwoju mają do niego dostęp użytkownicy z USA.

– Cieszymy się bardzo, że tak wielu fanów sportu, tak szybko pokochało naszą platformę –  powiedział Kevin Mayer, przedstawiciel Disneya, który tak skomentował ogłoszoną informację.

Co ważne, serwis ESPN+ od roku 2019 będzie również nowym domem dla organizacji UFC. Dzięki współpracy obu marek UFC przygotuje 20 wydarzeń rocznie przygotowanych specjalnie dla platformy ESPN+. Osoby korzystające z usługi ESPN+ będą mogły zobaczyć również nowe odcinki programu Dana White’s Contender Series oraz wiele dodatkowych materiałów, w tym wybrane archiwalne treści z historii organizacji. Poprzez wspomnianą platformę fani będę będę mogli wykupić również dostęp do usługi Fight Pass i gale sprzedawanych w systemie PPV.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu