ESPN+ z milionem subskrybentów

In Media, Wyniki medialne On

Firma Walt Disney Co. poinformowała, że liczba subskrybentów sportowego serwisu streamingowego ESPN+ właśnie przekroczyła milion. Wynik taki udało się osiągnąć w pięć miesięcy od uruchomienia platformy. Przy okazji warto przypomnieć, że miesięczne cena subskrypcji wynosi 5 dolarów, a serwis nie jest jeszcze dostępny na całym świecie, bowiem w swojej początkowej fazie rozwoju mają do niego dostęp użytkownicy z USA.

– Cieszymy się bardzo, że tak wielu fanów sportu, tak szybko pokochało naszą platformę –  powiedział Kevin Mayer, przedstawiciel Disneya, który tak skomentował ogłoszoną informację.

Co ważne, serwis ESPN+ od roku 2019 będzie również nowym domem dla organizacji UFC. Dzięki współpracy obu marek UFC przygotuje 20 wydarzeń rocznie przygotowanych specjalnie dla platformy ESPN+. Osoby korzystające z usługi ESPN+ będą mogły zobaczyć również nowe odcinki programu Dana White’s Contender Series oraz wiele dodatkowych materiałów, w tym wybrane archiwalne treści z historii organizacji. Poprzez wspomnianą platformę fani będę będę mogli wykupić również dostęp do usługi Fight Pass i gale sprzedawanych w systemie PPV.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu