Conor McGregor z nowym kontraktem

In Kontrakty, Zawodnicy On

Conor McGregor z nowym kontraktem

Przy okazji wczorajszej konferencji prasowej promującej pojedynek pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem ogłoszono również, że Irlandczyk podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC.

Umowa została podpisana na sześć kolejnych walk i jak mówi Dana White, szef UFC, dzięki niej Conor będzie najlepiej zarabiającym zawodnikiem MMA w historii. Co ciekawe, kontrakt dotyczy również nowej whiskey Conora Proper No. 12. Dzięki umowie Irlandczyk będzie mógł ją promować podczas wydarzeń organizacji, a jej logo będzie także widoczne w klatce UFC.

Informacje dotyczące kwoty na jaką opiewa umowa nie zostały ujawnione. Natomiast Dana White zdradził, że duża w tym wypadku zależy od sprzedaży gal w systemie PPV, ponieważ Conor otrzymuje procent z tego wyniku. Szef UFC spodziewa się jednak, że Irlandczyk już niedługo zainkasuje całkiem pokaźny czek, ponieważ liczy, iż walka z Nurmagomedovem da organizacja rekordową sprzedaż PPV, która przekroczy dwa miliony subskrypcji.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu