Conor McGregor z nowym kontraktem

In Kontrakty, Zawodnicy On

Conor McGregor z nowym kontraktem

Przy okazji wczorajszej konferencji prasowej promującej pojedynek pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem ogłoszono również, że Irlandczyk podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC.

Umowa została podpisana na sześć kolejnych walk i jak mówi Dana White, szef UFC, dzięki niej Conor będzie najlepiej zarabiającym zawodnikiem MMA w historii. Co ciekawe, kontrakt dotyczy również nowej whiskey Conora Proper No. 12. Dzięki umowie Irlandczyk będzie mógł ją promować podczas wydarzeń organizacji, a jej logo będzie także widoczne w klatce UFC.

Informacje dotyczące kwoty na jaką opiewa umowa nie zostały ujawnione. Natomiast Dana White zdradził, że duża w tym wypadku zależy od sprzedaży gal w systemie PPV, ponieważ Conor otrzymuje procent z tego wyniku. Szef UFC spodziewa się jednak, że Irlandczyk już niedługo zainkasuje całkiem pokaźny czek, ponieważ liczy, iż walka z Nurmagomedovem da organizacja rekordową sprzedaż PPV, która przekroczy dwa miliony subskrypcji.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu