Conor McGregor z nowym kontraktem

In Kontrakty, Zawodnicy On

Conor McGregor z nowym kontraktem

Przy okazji wczorajszej konferencji prasowej promującej pojedynek pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem ogłoszono również, że Irlandczyk podpisał nowy kontrakt z organizacją UFC.

Umowa została podpisana na sześć kolejnych walk i jak mówi Dana White, szef UFC, dzięki niej Conor będzie najlepiej zarabiającym zawodnikiem MMA w historii. Co ciekawe, kontrakt dotyczy również nowej whiskey Conora Proper No. 12. Dzięki umowie Irlandczyk będzie mógł ją promować podczas wydarzeń organizacji, a jej logo będzie także widoczne w klatce UFC.

Informacje dotyczące kwoty na jaką opiewa umowa nie zostały ujawnione. Natomiast Dana White zdradził, że duża w tym wypadku zależy od sprzedaży gal w systemie PPV, ponieważ Conor otrzymuje procent z tego wyniku. Szef UFC spodziewa się jednak, że Irlandczyk już niedługo zainkasuje całkiem pokaźny czek, ponieważ liczy, iż walka z Nurmagomedovem da organizacja rekordową sprzedaż PPV, która przekroczy dwa miliony subskrypcji.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu