Proper 12, whiskey Conora McGregora gotowa

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On
- Updated
Conor McGregor, fot. instagram.com/thenotoriousmma
Conor McGregor, fot. instagram.com/thenotoriousmma

Conor McGregor, irlandzka gwiazda mieszanych sztuk walki, ogłosił że zakończył prace nad wprowadzenie na rynek swojej własnej whiskey. Cały proces trwał już dość długo ponieważ wraz z jego ogłoszeniem rozpoczęły się również problemy prawne McGregora z rejestracją znaku towarowego: The Notorius.

Teraz jednak McGregor ogłosił, że jego trunek będzie nosił nazwę Proper 12 i poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– To wspaniały dzień! – napisał McGregor – Projekt Notorious wreszcie ujrzał światło dzienne wraz z wprowadzeniem na rynek mojej irlandzkiej whiskey: Proper 12. Spędziłem całe swoje życie studiując proces tworzenia whiskey pod okiem moje zmarłego dziadka i poświęciłem nieco ponad 3 lata na stworzenie tego trunku. Przedstawiam zatem Proper Whiske, właściwą whiskey od właściwego Irlandczyka.

Warto przypomnieć, że McGregor podchodzi do swojego nowego biznesu bardzo poważnie. Niedawno napisał również, że wchodzą na rynek z własną marką zamierza na nim poważnie namieszać.

– Szanuję markę Jameson, obecny numer jeden na rynku, ale nadchodzę z własną siłą i pasję. Nadchodzę by przejąć kontrolę. Mamy tu 77 akrów niezrównanej irlandzkie ziemi i robimy niezrównaną whiskey. To co tu produkujemy to płynne złoto.

 

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu