Proper 12, whiskey Conora McGregora gotowa

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On
- Updated
Conor McGregor, fot. instagram.com/thenotoriousmma
Conor McGregor, fot. instagram.com/thenotoriousmma

Conor McGregor, irlandzka gwiazda mieszanych sztuk walki, ogłosił że zakończył prace nad wprowadzenie na rynek swojej własnej whiskey. Cały proces trwał już dość długo ponieważ wraz z jego ogłoszeniem rozpoczęły się również problemy prawne McGregora z rejestracją znaku towarowego: The Notorius.

Teraz jednak McGregor ogłosił, że jego trunek będzie nosił nazwę Proper 12 i poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– To wspaniały dzień! – napisał McGregor – Projekt Notorious wreszcie ujrzał światło dzienne wraz z wprowadzeniem na rynek mojej irlandzkiej whiskey: Proper 12. Spędziłem całe swoje życie studiując proces tworzenia whiskey pod okiem moje zmarłego dziadka i poświęciłem nieco ponad 3 lata na stworzenie tego trunku. Przedstawiam zatem Proper Whiske, właściwą whiskey od właściwego Irlandczyka.

Warto przypomnieć, że McGregor podchodzi do swojego nowego biznesu bardzo poważnie. Niedawno napisał również, że wchodzą na rynek z własną marką zamierza na nim poważnie namieszać.

– Szanuję markę Jameson, obecny numer jeden na rynku, ale nadchodzę z własną siłą i pasję. Nadchodzę by przejąć kontrolę. Mamy tu 77 akrów niezrównanej irlandzkie ziemi i robimy niezrównaną whiskey. To co tu produkujemy to płynne złoto.

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu