Proper 12, whiskey Conora McGregora gotowa

In Akcje i dodatkowa działalność, Zawodnicy On
- Updated
Conor McGregor, fot. instagram.com/thenotoriousmma
Conor McGregor, fot. instagram.com/thenotoriousmma

Conor McGregor, irlandzka gwiazda mieszanych sztuk walki, ogłosił że zakończył prace nad wprowadzenie na rynek swojej własnej whiskey. Cały proces trwał już dość długo ponieważ wraz z jego ogłoszeniem rozpoczęły się również problemy prawne McGregora z rejestracją znaku towarowego: The Notorius.

Teraz jednak McGregor ogłosił, że jego trunek będzie nosił nazwę Proper 12 i poinformował o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– To wspaniały dzień! – napisał McGregor – Projekt Notorious wreszcie ujrzał światło dzienne wraz z wprowadzeniem na rynek mojej irlandzkiej whiskey: Proper 12. Spędziłem całe swoje życie studiując proces tworzenia whiskey pod okiem moje zmarłego dziadka i poświęciłem nieco ponad 3 lata na stworzenie tego trunku. Przedstawiam zatem Proper Whiske, właściwą whiskey od właściwego Irlandczyka.

Warto przypomnieć, że McGregor podchodzi do swojego nowego biznesu bardzo poważnie. Niedawno napisał również, że wchodzą na rynek z własną marką zamierza na nim poważnie namieszać.

– Szanuję markę Jameson, obecny numer jeden na rynku, ale nadchodzę z własną siłą i pasję. Nadchodzę by przejąć kontrolę. Mamy tu 77 akrów niezrównanej irlandzkie ziemi i robimy niezrównaną whiskey. To co tu produkujemy to płynne złoto.

 

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Piąte wydanie magazynu „Sport & Business 360”

Samo zwycięstwo nic nie znaczy, trzeba umieć je wykorzystać! To myśl przyświecająca najnowszemu wydaniu „Sport & Business 360”, którego

Read More...

Eddie Alvarez podpisał kontrakt z One Championship

Organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy z Eddiem Alvarezem, byłym mistrzem organizacji Bellator i UFC.  O potencjalnych rozmowach Alvareza

Read More...

Rozkład jazdy przed FEN 22

Gala FEN 22, która odbędzie się już 20 października w Poznaniu zbliża się wielkimi krokami. Przedstawiamy zatem szczegółowy plan na

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu