DAZN z Combat Americas

In Media, Umowy telewizyjne On

Organizacja Combat Americas ogłosiła podpisania wieloletniej umowy transmisyjnej ze sportowa platformą internetowa DAZN. Współpraca rozpocznie się już 14 września transmisją jednej z gal organizacji.

Marka Combat Americas, która powstała w roku 2014 jako reality show i przekształciła się w organizację MMA,  skupia się na zawodnikach latynoskich i kieruje swoją ofertę głównie do hiszpańskojęzycznej widowni. Dzięki umowie z DAZN, transmisje Combat Americas po raz pierwszy trafią do anglojęzycznej publiczności.

Przy okazji warto przypomnieć, że umowę z platformą DAZN niedawno podpisała amerykańska organizacją Bellator. Dzięki tej współpracy serwis będzie transmitował na wyłączność siedem gal organizacji rocznie, a piętnaście innych wydarzeń będzie transmitował wraz z Paramount Network.

Współpraca pomiędzy DAZN i Bellatorem ruszy 29 września, kiedy to podczas gali organizacji fani będą mogli zobaczyć pojedynek mistrzowski pomiędzy Gegardem Mousasim i Rorym MacDonaldem.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu