DAZN z Combat Americas

In Media, Umowy telewizyjne On

Organizacja Combat Americas ogłosiła podpisania wieloletniej umowy transmisyjnej ze sportowa platformą internetowa DAZN. Współpraca rozpocznie się już 14 września transmisją jednej z gal organizacji.

Marka Combat Americas, która powstała w roku 2014 jako reality show i przekształciła się w organizację MMA,  skupia się na zawodnikach latynoskich i kieruje swoją ofertę głównie do hiszpańskojęzycznej widowni. Dzięki umowie z DAZN, transmisje Combat Americas po raz pierwszy trafią do anglojęzycznej publiczności.

Przy okazji warto przypomnieć, że umowę z platformą DAZN niedawno podpisała amerykańska organizacją Bellator. Dzięki tej współpracy serwis będzie transmitował na wyłączność siedem gal organizacji rocznie, a piętnaście innych wydarzeń będzie transmitował wraz z Paramount Network.

Współpraca pomiędzy DAZN i Bellatorem ruszy 29 września, kiedy to podczas gali organizacji fani będą mogli zobaczyć pojedynek mistrzowski pomiędzy Gegardem Mousasim i Rorym MacDonaldem.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu