10 milionów fanów One Championship

In Media, Wyniki medialne On

Singapurska organizacja One Championship, pochwaliła się niedawno, że liczba jej fanów w serwisie Facebook przekroczyła 10 milionów. Dojście do takiego wyniku zajęło największemu graczowi azjatyckiego rynku MMA siedem lat.

Dla porównania warto podać, że UFC lider światowego rynku MMA ma dziś ponad 22 miliony fanów. Natomiast druga największa amerykańska organizacja, czyli Bellator posiada 2 miliony polubień swojego profilu w serwisie Facebook.

W Polsce natomiast największy gracz na rynku, czyli organizacja KSW, może pochwalić się blisko 600 tysiącami fanów.

Twórcy organizacji One od początku swojego istnienia stawiają na mocne działania medialne, w tym również działania w mediach społecznościowych. W zeszłym roku twórcy marki podali, że w roku 2014 organizacja One docierała przez swoje media społecznościowe do 352 milionów użytkowników. W roku 2017 liczba osiągnęła już 4 miliardy.  Oglądalność jej materiałów wideo w mediach społecznościowych trzy lata temu wynosiła 312 tysięcy, dziś jest to 314 milionów. Organizacja współpracuje z Facebookiem i transmituje tam na żywo karty wstępne swoich gal sprzedawanych w systemie pay-per-veiw.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu