10 milionów fanów One Championship

In Media, Wyniki medialne On

Singapurska organizacja One Championship, pochwaliła się niedawno, że liczba jej fanów w serwisie Facebook przekroczyła 10 milionów. Dojście do takiego wyniku zajęło największemu graczowi azjatyckiego rynku MMA siedem lat.

Dla porównania warto podać, że UFC lider światowego rynku MMA ma dziś ponad 22 miliony fanów. Natomiast druga największa amerykańska organizacja, czyli Bellator posiada 2 miliony polubień swojego profilu w serwisie Facebook.

W Polsce natomiast największy gracz na rynku, czyli organizacja KSW, może pochwalić się blisko 600 tysiącami fanów.

Twórcy organizacji One od początku swojego istnienia stawiają na mocne działania medialne, w tym również działania w mediach społecznościowych. W zeszłym roku twórcy marki podali, że w roku 2014 organizacja One docierała przez swoje media społecznościowe do 352 milionów użytkowników. W roku 2017 liczba osiągnęła już 4 miliardy.  Oglądalność jej materiałów wideo w mediach społecznościowych trzy lata temu wynosiła 312 tysięcy, dziś jest to 314 milionów. Organizacja współpracuje z Facebookiem i transmituje tam na żywo karty wstępne swoich gal sprzedawanych w systemie pay-per-veiw.

Podobne publkacje:

UFC Academy Combine rozpoczyna działalność

Amerykańska organizacja UFC poinformowała, że uruchamia nowy program dla sportowców, pod nazwą UFC Academy Combine. Ma być to nowa

Read More...

FEN 26 zapowiedziane. Organizacja wraca do Wrocławia

Gala FEN 26 odbędzie się 12 października w hali Orbita we Wrocławiu. Federacja tym samym po raz ósmy w

Read More...

Bisar Partnerem biznesowym FEN

Firma Bisar SA została Partnerem biznesowym federacji Fight Exclusive Night. Marka ta to ogólnopolska agencja o międzynarodowym zasięgu, specjalizująca

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu