P3 kolejnym sponsorem organizacji UFC

In Biznes, Marketing, Sponsoring, Współpraca On

Kolejny sponsor dołączył do UFC

Tuż przed weekendową galę UFC 228, amerykańska organizacja MMA ogłosiła pozyskanie dwóch sponsorów z branży alkoholowej. Pierwszym z nich został marka Nemiroff, która stała się oficjalną wódką organizacji, a drugim Blackheart Premium Spiced Rum.

Okazuje się jednak, że to nie jedyni sponsorzy, którzy dołączyli do organizacji w ostatnich dniach. Tym razem jednak nowe partnerstwo dotyczy branży spożywczej i firmy Oscar Mayer. Dzięki podpisanej umowie marka P3 Portable Protein Packs stała się oficjalną przekąską proteinową organizacji UFC.

Dzięki podpisanej umowie, do końca tego roku marka P3 będzie widoczna w oktagonie, podczas wybranych gal organizacji. Dodatkowo marka będzie również pojawiać się w transmisjach telewizyjnych z gal i podczas kampanii medialnych organizacji. Natomiast w wybranych punktach sprzedaży detalicznej przy logotypach P3 pojawią się zdjęcia zawodników UFC i logo amerykańskiego giganta MMA.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu