P3 kolejnym sponsorem organizacji UFC

In Biznes, Marketing, Sponsoring, Współpraca On

Kolejny sponsor dołączył do UFC

Tuż przed weekendową galę UFC 228, amerykańska organizacja MMA ogłosiła pozyskanie dwóch sponsorów z branży alkoholowej. Pierwszym z nich został marka Nemiroff, która stała się oficjalną wódką organizacji, a drugim Blackheart Premium Spiced Rum.

Okazuje się jednak, że to nie jedyni sponsorzy, którzy dołączyli do organizacji w ostatnich dniach. Tym razem jednak nowe partnerstwo dotyczy branży spożywczej i firmy Oscar Mayer. Dzięki podpisanej umowie marka P3 Portable Protein Packs stała się oficjalną przekąską proteinową organizacji UFC.

Dzięki podpisanej umowie, do końca tego roku marka P3 będzie widoczna w oktagonie, podczas wybranych gal organizacji. Dodatkowo marka będzie również pojawiać się w transmisjach telewizyjnych z gal i podczas kampanii medialnych organizacji. Natomiast w wybranych punktach sprzedaży detalicznej przy logotypach P3 pojawią się zdjęcia zawodników UFC i logo amerykańskiego giganta MMA.

Podobne publkacje:

Rizin i wielkie cele japońskiej organizacji

Japońska organizacja Rizin, której szefem jest Nobuyuki Sakakibara, twórca legendarnej już organizacji Pride, została założona w roku 2015. Marka rozwija

Read More...

ALMMA 169 Oborniki Śląskie i ALMMA 170 Lublin

Amatorska Liga MMA ogłosiła terminy dwóch kolejnych wydarzeń ze swojego cyklu zawodów. 25 maja – ALMMA 169 –I Ogólnopolski

Read More...

Trening medialny FEN 25 na Go Active Show

Organizacja Fight Exclusive Night weźmie udział w targach Go Active Show, które w dniach 24-26 maja odbędą się w

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu