Joanna Jędrzejczyk próbuje sił w dubbingu

In Show-biznes, Zawodnicy On

dubbingu

Joanna Jędrzejczyk, była mistrzyni organizacji UFC znalazła się w obsadzie dubbingu komedii animowanej „Hotel Transylwania 3”. Polka wcieli się w tajemniczą postać pięknej uwodzicielki, która pragnie skraść serce samemu Draculi.

Filmy z serii „Hotel Transylwania” od lat cieszą się gigantyczną popularnością na całym świecie. Poprzednią odsłonę tylko w Polsce obejrzało prawie 1 200 000 widzów.

Za reżyserię dubbingu oraz polski tekst odpowiada Bartosz Wierzbięta.

W filmie usłyszymy również: Szymona Majewskiego, Tomasza Borkowskiego, Agnieszkę Mrozińską, Pawła Ciołkosza, Jakuba Szydłowskiego, Izabellę Bukowską, Piotra Warszawskiego, Marka Robaczewskiego, Tomasza Bednarka, Annę Apostolakis, Krzysztofa Dracza, Tomasza Grochoczyńskiego, Agnieszkę Matysiak, Roksanę Węgiel, Stefana Kubiaka, Zoję Wierzbiętę, Krzysztofa Szczerbińskiego oraz Krystynę Czubównę.

Warto przy okazji przypomnieć, że Joanna Jędrzejczyk w tym roku ma również  zagrać w kontynuacji głośnego filmu „Kobiety Mafii”, w reżyserii Patryka Vegi. Wcześniej była mistrzyni UFC miała również okazję wystąpić w serialu paradokumentalnym „Szpital”, emitowanym przez stację TVN.

Źródło: United International Pictures

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu