Gala Sportów Walki RCP 2 zapowiedziana

In Boks, Inne dyscypliny, Kickboxing On
- Updated

Gala Sportów Walki RCP 2 zapowiedziana

Już 8 września 2018 roku w Poznaniu odbędzie się Gala Sportów Walki RCP 2 Boks & K-1.

Miejscem wydarzenia będzie hala UAM Morasko, mieszcząca się przy ulicy Zagajnikowej 9 na terenie poznańskiego osiedla Różany Potok. Kibice będą świadkami 10 pojedynków, które odbędą się w formule K-1 oraz boksu zawodowego.

Pierwsza gala marki RCP odbyła się 17 marca bieżącego roku i podobnie jak podczas zbliżającego się wydarzenia kibice mieli okazję zobaczyć 10 pojedynków w formule K-1 oraz boksu zawodowego.

We wrześniu na ringu będzie można zobaczyć wielu wyśmienitych zawodników z Wielkopolski między innymi: Aleksandra Streckiego, Tomasza Duszaka, Krzysztofa Rogowskiego, Ewelinę Pękalską, Dorotę Norek, Marcina Kujdę, Huberta Rutkowskiego i Adama Kosuta.

Organizatorzy przewidzieli także dwie walki wieczoru. Pierwszą z nich będzie walka o tytuł zawodowego mistrza Polski na zasadach K-1  organizacji WFMC do 86 kg, a drugą będzie starcie bokserskie o pas międzynarodowego mistrza RP w wadze średniej.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu