Program The Ultimate Fighter będzie kontynuowany

In Media, Programy On

The Ultimate Fighter

Od roku 2019 organizacja UFC rozpocznie swoje funkcjonowanie z nowym partnerem telewizyjnym, stacją ESPN. Do tej pory jednak nie było pewne czy produkcja flagowego programu amerykańskiego potentata rynku MMA, The Ultimate Fighter, będzie kontynuowana.

Tuż po podpisaniu umowy z ESPN, Dana White, szef UFC mówił:

– Na razie nie wiemy. Przed nami aktualny sezon i nie wiem co będzie dalej. Może po 13 latach to będzie koniec tej produkcji.

Jednak podczas niedawnego spotkania z mediami Dana White zdradził, że program nie zakończy swojego funkcjonowania.

– Program będzie miał swoją kontynuację. Nadal istnieje spore zapotrzebowanie rynkowe na tę produkcję. To ważna marka, która będzie dalej działać. Prawdopodobnie jednak w ciągu roku zrobimy jeden, a nie dwa sezony.

Program The Ultimate Fighter miał swój antenowy debiut w roku 2005 i był jednym z ważniejszych kroków na biznesowej drodze rozwoju organizacji UFC. Do tej pory powstało ponad dwadzieścia sezonów tego telewizyjnego show.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu