Program The Ultimate Fighter będzie kontynuowany

In Media, Programy On

The Ultimate Fighter

Od roku 2019 organizacja UFC rozpocznie swoje funkcjonowanie z nowym partnerem telewizyjnym, stacją ESPN. Do tej pory jednak nie było pewne czy produkcja flagowego programu amerykańskiego potentata rynku MMA, The Ultimate Fighter, będzie kontynuowana.

Tuż po podpisaniu umowy z ESPN, Dana White, szef UFC mówił:

– Na razie nie wiemy. Przed nami aktualny sezon i nie wiem co będzie dalej. Może po 13 latach to będzie koniec tej produkcji.

Jednak podczas niedawnego spotkania z mediami Dana White zdradził, że program nie zakończy swojego funkcjonowania.

– Program będzie miał swoją kontynuację. Nadal istnieje spore zapotrzebowanie rynkowe na tę produkcję. To ważna marka, która będzie dalej działać. Prawdopodobnie jednak w ciągu roku zrobimy jeden, a nie dwa sezony.

Program The Ultimate Fighter miał swój antenowy debiut w roku 2005 i był jednym z ważniejszych kroków na biznesowej drodze rozwoju organizacji UFC. Do tej pory powstało ponad dwadzieścia sezonów tego telewizyjnego show.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 139 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Kickboxing to piękny sport – Kacper Anuszewski o filmie „Serce do walki”

Kacper Anuszewski to reżyser powstającego właśnie filmu „Serce do walki”, którego motywem przewodnim jest kickboxing w formule full contact.

Read More...

Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship nie zwalnia tempa w przekazywaniu nowych informacji i właśnie ogłosiła, że Miesha Tate, była mistrzyni

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu