One Championship planuje działania w świecie boksu

In Biznes, Inne dyscypliny, Współpraca On
- Updated
One Championship planuje działania w świecie boksu
Chatri Sityodtong i Srisaket Sor Rungvisai

Azjatycka organizacja One Championship, nie ma zamiaru poprzestać na rozwijaniu się tylko w świecie mieszanych sztuk walki oraz kickboxingu, ogłosiła bowiem również, że zajmie się promocją boksu.

Wykonując ten krok organizacja One zdecydowała się rozpocząć współpracę bokserską marką Nakornloung Promotion, z którą wspólnie zorganizuje pojedynek Srisaketa Sor Rungvisaia w obronie tytułu mistrz świata WBC wagi super piórkowej.

Thainchai Pisitwuttinan z organizacji Nakornloung Promotion uważa, że współpraca z One pasuje idealnie do ich bokserskiej marki.

– Nasza praca w świecie boksu jest napędzana przez naszą miłość i pasję do tego sportu. Cieszę się, że nasza organizacja i One Championship zjednoczyły się we wspólnej misji i ze wspólną wizją rozwoju sztuk walki na świecie.

Chatri Sityodtong, szef One jest natomiast przekonany, że działania w świecie boksu przyniosą równie dobre efekty co działania w świecie MMA.

– Gdy zaczynaliśmy działać na rynku siedem lat temu, nikt nie chciał z nami rozmawiać. Nikt nie chciał z nami współpracować. Ostatecznie to się zmieniło, bo pokazaliśmy wszystkim jak szybko się rozwijamy i co potrafimy osiągnąć. Skoro udało się to nam w świecie MMA, uda się również w boksie.

Do gali ONE: Kingdom of Heroes, podczas której fani będą mogli zobaczyć pierwszą walkę bokserską w organizacji One, dojdzie 6 października w Bangkoku.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 139 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Kickboxing to piękny sport – Kacper Anuszewski o filmie „Serce do walki”

Kacper Anuszewski to reżyser powstającego właśnie filmu „Serce do walki”, którego motywem przewodnim jest kickboxing w formule full contact.

Read More...

Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship nie zwalnia tempa w przekazywaniu nowych informacji i właśnie ogłosiła, że Miesha Tate, była mistrzyni

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu