One Championship planuje działania w świecie boksu

In Biznes, Inne dyscypliny, Współpraca On
- Updated
One Championship planuje działania w świecie boksu
Chatri Sityodtong i Srisaket Sor Rungvisai

Azjatycka organizacja One Championship, nie ma zamiaru poprzestać na rozwijaniu się tylko w świecie mieszanych sztuk walki oraz kickboxingu, ogłosiła bowiem również, że zajmie się promocją boksu.

Wykonując ten krok organizacja One zdecydowała się rozpocząć współpracę bokserską marką Nakornloung Promotion, z którą wspólnie zorganizuje pojedynek Srisaketa Sor Rungvisaia w obronie tytułu mistrz świata WBC wagi super piórkowej.

Thainchai Pisitwuttinan z organizacji Nakornloung Promotion uważa, że współpraca z One pasuje idealnie do ich bokserskiej marki.

– Nasza praca w świecie boksu jest napędzana przez naszą miłość i pasję do tego sportu. Cieszę się, że nasza organizacja i One Championship zjednoczyły się we wspólnej misji i ze wspólną wizją rozwoju sztuk walki na świecie.

Chatri Sityodtong, szef One jest natomiast przekonany, że działania w świecie boksu przyniosą równie dobre efekty co działania w świecie MMA.

– Gdy zaczynaliśmy działać na rynku siedem lat temu, nikt nie chciał z nami rozmawiać. Nikt nie chciał z nami współpracować. Ostatecznie to się zmieniło, bo pokazaliśmy wszystkim jak szybko się rozwijamy i co potrafimy osiągnąć. Skoro udało się to nam w świecie MMA, uda się również w boksie.

Do gali ONE: Kingdom of Heroes, podczas której fani będą mogli zobaczyć pierwszą walkę bokserską w organizacji One, dojdzie 6 października w Bangkoku.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

STS i KSW przedłużają współpracę

STS, największy bukmacher w Polsce, oraz Federacja KSW, jedna z największych organizacji MMA na świecie, podjęły decyzję o przedłużeniu

Read More...

ALMMA 167 – Bull Terror Challenge

Po udanej wizycie w Poznaniu, czas na kolejne zawody z cyklu Amatorskiej Ligi MMA, które odbędą się już 24

Read More...

UFC przedłuża i rozbudowuje umowę z ESPN

Minęły niecałe trzy miesiące od rozpoczęcia współpracy pomiędzy organizacją UFC i marką ESPN, a już obie firmy zdecydowały się

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu