UFC rozpoczyna współpracę z marką odzieżową Van Heusen

In Biznes, Marketing, Reklama, Współpraca On

UFC rozpoczyna współpracę z marką odzieżową Van Heusen

Marka odzieżowa Van Heusen, która oferuje szeroką gamę stylowych męskich i damskich strojów rozpoczęła współpracę z organizacją UFC.

Paul Asencio, jeden z wiceprezesów UFC ogłaszając tę informację powiedział:

– Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić współpracę z marką Van Heusen, jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Nowa kolekcja tej marki świetnie współgra z biznesowym stylem zawodników UFC, który prezentują poza klatką.

W kampanii promującej nową linię ubrań Flex wystąpili zawodnicy związani z organizacją: TJ Dillashaw, mistrz wagi koguciej i Stephen Thompson.

Spoty telewizyjne będą emitowane w takich kanałach jak: NFL Network, Comedy Central, FOX Sports 1 i TruTV oraz prezentowana w internecie.

Dzięki współpracy z UFC, Van Heusen został oficjalną marka odzieży męskiej tej organizacji, a logo firmy będzie można zobaczyć w oktagonie UFC, podczas zbliżającej się gali UFC 227.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC z nowym partnerem z branży hotelarskiej

Organizacja UFC ogłosiła podpisanie umowy o współpracy marketingowej z marką Motel 6, wiodącym dostawcą usług noclegowych na terenie USA

Read More...

FEN 23 na antenach Polsatu

12 stycznia w Lubinie odbędzie się gala Fight Exclusive Night 23, którą będzie można oglądać na antenach Polsatu. Poniżej

Read More...

Cage Warriors przedłuża współpracę z UFC Fight Pass

Brytyjska organizacja Cage Warriors ogłosiła przedłużenie swojej współpracy z marką UFC, dzięki której przez najbliższe trzy lata fani będą

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu