UFC rozpoczyna współpracę z marką odzieżową Van Heusen

In Biznes, Marketing, Reklama, Współpraca On

UFC rozpoczyna współpracę z marką odzieżową Van Heusen

Marka odzieżowa Van Heusen, która oferuje szeroką gamę stylowych męskich i damskich strojów rozpoczęła współpracę z organizacją UFC.

Paul Asencio, jeden z wiceprezesów UFC ogłaszając tę informację powiedział:

– Jesteśmy podekscytowani mogąc ogłosić współpracę z marką Van Heusen, jedną z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie. Nowa kolekcja tej marki świetnie współgra z biznesowym stylem zawodników UFC, który prezentują poza klatką.

W kampanii promującej nową linię ubrań Flex wystąpili zawodnicy związani z organizacją: TJ Dillashaw, mistrz wagi koguciej i Stephen Thompson.

Spoty telewizyjne będą emitowane w takich kanałach jak: NFL Network, Comedy Central, FOX Sports 1 i TruTV oraz prezentowana w internecie.

Dzięki współpracy z UFC, Van Heusen został oficjalną marka odzieży męskiej tej organizacji, a logo firmy będzie można zobaczyć w oktagonie UFC, podczas zbliżającej się gali UFC 227.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu