Chatri Sityodtong mówcą na Cannes Lions

In Wydarzenia On
- Updated

Chatri Sityodtong mówcą na Cannes Lions

Jak poinformowała singapurska organizacja One Championship, podczas tegorocznego Cannes Lions International Festival of Creativity, corocznego festiwalu zajmującego się komunikacją kreatywną w branży reklamowej i innych pokrewnych dziedzinach, jednym z prelegentów będzie Chatri Sityodtong.

Sityodtong to twórca i prezes organizacji One Championship, która powstała w roku 2011, a dziś przygotowuje blisko 20 gal rocznie w różnych krajach na terenie Azji. W zeszłym roku szef One został wyróżniony nagrodą dla dyrektorów zarządzających najbardziej wpływowych marek roku 2017 w Azji. Nagroda została wręczona podczas corocznej konferencji CEO Asia Conference, organizowanej we współpracy z firmą doradczą Deloitte.

Tematem wystąpienia Sityodtong podczas tegorocznego  Cannes Lions będzie budowanie sportowych bohaterów z postaci wywodzących się z nizin społecznych.

Poza szefem One, podczas Cannes Lions wystąpi również Angela Lee, mistrzyni dywizji atomowej organizacji One Championship, która już trzy razy udanie broniła swojego mistrzowskiego pasa.

International Festival of Creativity odbywa się w dniach od 18 do 22 czerwca we Francji.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 139 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Kickboxing to piękny sport – Kacper Anuszewski o filmie „Serce do walki”

Kacper Anuszewski to reżyser powstającego właśnie filmu „Serce do walki”, którego motywem przewodnim jest kickboxing w formule full contact.

Read More...

Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship nie zwalnia tempa w przekazywaniu nowych informacji i właśnie ogłosiła, że Miesha Tate, była mistrzyni

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu