Chatri Sityodtong mówcą na Cannes Lions

In Wydarzenia On
- Updated

Chatri Sityodtong mówcą na Cannes Lions

Jak poinformowała singapurska organizacja One Championship, podczas tegorocznego Cannes Lions International Festival of Creativity, corocznego festiwalu zajmującego się komunikacją kreatywną w branży reklamowej i innych pokrewnych dziedzinach, jednym z prelegentów będzie Chatri Sityodtong.

Sityodtong to twórca i prezes organizacji One Championship, która powstała w roku 2011, a dziś przygotowuje blisko 20 gal rocznie w różnych krajach na terenie Azji. W zeszłym roku szef One został wyróżniony nagrodą dla dyrektorów zarządzających najbardziej wpływowych marek roku 2017 w Azji. Nagroda została wręczona podczas corocznej konferencji CEO Asia Conference, organizowanej we współpracy z firmą doradczą Deloitte.

Tematem wystąpienia Sityodtong podczas tegorocznego  Cannes Lions będzie budowanie sportowych bohaterów z postaci wywodzących się z nizin społecznych.

Poza szefem One, podczas Cannes Lions wystąpi również Angela Lee, mistrzyni dywizji atomowej organizacji One Championship, która już trzy razy udanie broniła swojego mistrzowskiego pasa.

International Festival of Creativity odbywa się w dniach od 18 do 22 czerwca we Francji.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

ALMMA 164 w Sochaczewie – VIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już na początku marca Amatorska Liga MMA przygotuje swoje kolejne wydarzenie, a będzie to ALMMA 164 w Sochaczewie –

Read More...

Z NBA do MMA – zmiany kadrowe w One Championship

Organizacja One Championship rozwija się coraz szybciej i do kierowania firmą zatrudnia coraz więcej ludzie spoza świata MMA. Niedawno

Read More...

Karolina Kowalkiewicz dołączyła do drużyny Monster Energy

Karolina Kowalkiewicz, polska zawodniczka mieszanych sztuk walk, od 2015 roku związana z organizacją UFC, dołączyła do drużyny Monster Energy.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu