Chatri Sityodtong mówcą na Cannes Lions

In Wydarzenia On
- Updated

Chatri Sityodtong mówcą na Cannes Lions

Jak poinformowała singapurska organizacja One Championship, podczas tegorocznego Cannes Lions International Festival of Creativity, corocznego festiwalu zajmującego się komunikacją kreatywną w branży reklamowej i innych pokrewnych dziedzinach, jednym z prelegentów będzie Chatri Sityodtong.

Sityodtong to twórca i prezes organizacji One Championship, która powstała w roku 2011, a dziś przygotowuje blisko 20 gal rocznie w różnych krajach na terenie Azji. W zeszłym roku szef One został wyróżniony nagrodą dla dyrektorów zarządzających najbardziej wpływowych marek roku 2017 w Azji. Nagroda została wręczona podczas corocznej konferencji CEO Asia Conference, organizowanej we współpracy z firmą doradczą Deloitte.

Tematem wystąpienia Sityodtong podczas tegorocznego  Cannes Lions będzie budowanie sportowych bohaterów z postaci wywodzących się z nizin społecznych.

Poza szefem One, podczas Cannes Lions wystąpi również Angela Lee, mistrzyni dywizji atomowej organizacji One Championship, która już trzy razy udanie broniła swojego mistrzowskiego pasa.

International Festival of Creativity odbywa się w dniach od 18 do 22 czerwca we Francji.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

Conor McGregor z nowym kontraktem

Przy okazji wczorajszej konferencji prasowej promującej pojedynek pomiędzy Conorem McGregorem i Khabibem Nurmagomedovem ogłoszono również, że Irlandczyk podpisał nowy

Read More...

Sztuki walki w świecie biznesu

Sporty walki rozwijają się w Polsce coraz mocniej i z roku na rok zyskują na popularności. Na salach treningowych

Read More...

ALMMA 154 Jelenia Góra i ALMMA 155 Lublin

Koniec września będzie aktywny dla Amatorskiej Ligi MMA, bowiem już w najbliższy weekend odbędą się pierwsze po wakacjach edycje

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu