Chatri Sityodtong mówcą na Cannes Lions

In Wydarzenia On
- Updated

Chatri Sityodtong mówcą na Cannes Lions

Jak poinformowała singapurska organizacja One Championship, podczas tegorocznego Cannes Lions International Festival of Creativity, corocznego festiwalu zajmującego się komunikacją kreatywną w branży reklamowej i innych pokrewnych dziedzinach, jednym z prelegentów będzie Chatri Sityodtong.

Sityodtong to twórca i prezes organizacji One Championship, która powstała w roku 2011, a dziś przygotowuje blisko 20 gal rocznie w różnych krajach na terenie Azji. W zeszłym roku szef One został wyróżniony nagrodą dla dyrektorów zarządzających najbardziej wpływowych marek roku 2017 w Azji. Nagroda została wręczona podczas corocznej konferencji CEO Asia Conference, organizowanej we współpracy z firmą doradczą Deloitte.

Tematem wystąpienia Sityodtong podczas tegorocznego  Cannes Lions będzie budowanie sportowych bohaterów z postaci wywodzących się z nizin społecznych.

Poza szefem One, podczas Cannes Lions wystąpi również Angela Lee, mistrzyni dywizji atomowej organizacji One Championship, która już trzy razy udanie broniła swojego mistrzowskiego pasa.

International Festival of Creativity odbywa się w dniach od 18 do 22 czerwca we Francji.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

M-1 Global i UFC rozpoczynają współpracę

Rosyjska organizacja M-1 Global ogłosiła rozpoczęcie współpracy z amerykańskim UFC. W praktyce dzięki tej współpracy i kooperacji UFC oraz

Read More...

Platforma DAZN podała datę debiutu w USA

Sportowa platforma internetowa DAZN ogłosiła, że 10 wrześnie zadebiutuje na amerykańskim rynku, a miesięczny dostęp do niej będzie kosztował

Read More...

MMA zyskuje coraz więcej fanów

Mieszane sztuki walki z roku na rok zyskują na popularności nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu