Organizacja IMMAF startuje z własną platformą telewizyjną

In Biznes, Nowe technologie On
- Updated

platformą telewizyjną

Tuż przed zbliżającymi się Otwartymi Mistrzostwami Europy Amatorskiego MMA 2018, organizacja IMMAF ogłosiła, że wydarzenie będzie można śledzić poprzez nową platformę telewizyjną nadającą w sieci IMMAF.TV.

Całość będzie można oglądać w dniach od 18 do 22 czerwca, a dostęp kosztuje 4,99 funta.

To jednak nie wszystko, bowiem nadchodzące wydarzenie w praktyce obejmie dwa eventy. Oba wydarzenia, czyli Młodzieżowe Mistrzostwa Europy IMMAF 2018 oraz Mistrzostwa Europy Seniorów IMMAF 2018, które odbędą się w stolicy Rumunii, Bukareszcie będą dostępne na platformie IMMAF.TV.

Młodzieżowe mistrzostwa dla osób w wieku 18,19 i 20 lat, będą pierwszym tego typu wydarzenie przygotowanym przez IMMAF i będą brali w nim udział również zawodnicy spoza Europy.

Kerrith Brown, prezes IMMAF ogłaszają start nowej platformy powiedział:

– Uruchomienie platformy IMMAF.TV to kolejny wielki krok w rozwoju naszej organizacji, dzięki któremu będziemy mogli na żywo prezentować wydarzenia naszym fanom.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 139 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Kickboxing to piękny sport – Kacper Anuszewski o filmie „Serce do walki”

Kacper Anuszewski to reżyser powstającego właśnie filmu „Serce do walki”, którego motywem przewodnim jest kickboxing w formule full contact.

Read More...

Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship nie zwalnia tempa w przekazywaniu nowych informacji i właśnie ogłosiła, że Miesha Tate, była mistrzyni

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu