Andrew Moshanov dołącza do IMMAF

In Zmiany kadrowe On
- Updated

Andrew Moshanov

Andrew Moshanov, były szef do spraw rozwoju Międzynarodowej Federacji Sambo dołączył do organizacji International MMA Federation, w której będzie piastował to samo stanowisko.

Moshanov był szefem ds. rozwoju Federacji Sambo w latach 2012-2017 i odpowiadał za rozwój nowych i istniejących federacji krajowych. W tym czasie do Federacji Sambo dołączyły 32 inne organizacje.

W latach 2005-2010 Moshanov pełnił również funkcję dyrektora technicznego w British Judo Association. Tam zajmował się wdrażaniem nowego programu nauczania i systemu klasyfikacji.

Prezes IMMAF Kerrith Brown liczy, że dzięki Moshanovovi organizacja zyska potężne wsparcie.

– To dla nas prawdziwe wyróżnienie, że Andrew będzie działał na naszym pokładzie. Myślę, że jego wiedza i doświadczenie jakie wniesie do organizacji da nam nie tylko nieocenione informacje, ale również impuls do dalszego rozwoju.

Szefostwo IMMAF liczy również, że Moshanov wesprze organizację w staraniach o członkostwo w Global Association of International Sports Federations.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 139 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Kickboxing to piękny sport – Kacper Anuszewski o filmie „Serce do walki”

Kacper Anuszewski to reżyser powstającego właśnie filmu „Serce do walki”, którego motywem przewodnim jest kickboxing w formule full contact.

Read More...

Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship nie zwalnia tempa w przekazywaniu nowych informacji i właśnie ogłosiła, że Miesha Tate, była mistrzyni

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu