Andrew Moshanov dołącza do IMMAF

In Zmiany kadrowe On
- Updated

Andrew Moshanov

Andrew Moshanov, były szef do spraw rozwoju Międzynarodowej Federacji Sambo dołączył do organizacji International MMA Federation, w której będzie piastował to samo stanowisko.

Moshanov był szefem ds. rozwoju Federacji Sambo w latach 2012-2017 i odpowiadał za rozwój nowych i istniejących federacji krajowych. W tym czasie do Federacji Sambo dołączyły 32 inne organizacje.

W latach 2005-2010 Moshanov pełnił również funkcję dyrektora technicznego w British Judo Association. Tam zajmował się wdrażaniem nowego programu nauczania i systemu klasyfikacji.

Prezes IMMAF Kerrith Brown liczy, że dzięki Moshanovovi organizacja zyska potężne wsparcie.

– To dla nas prawdziwe wyróżnienie, że Andrew będzie działał na naszym pokładzie. Myślę, że jego wiedza i doświadczenie jakie wniesie do organizacji da nam nie tylko nieocenione informacje, ale również impuls do dalszego rozwoju.

Szefostwo IMMAF liczy również, że Moshanov wesprze organizację w staraniach o członkostwo w Global Association of International Sports Federations.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

M-1 Global i UFC rozpoczynają współpracę

Rosyjska organizacja M-1 Global ogłosiła rozpoczęcie współpracy z amerykańskim UFC. W praktyce dzięki tej współpracy i kooperacji UFC oraz

Read More...

Platforma DAZN podała datę debiutu w USA

Sportowa platforma internetowa DAZN ogłosiła, że 10 wrześnie zadebiutuje na amerykańskim rynku, a miesięczny dostęp do niej będzie kosztował

Read More...

MMA zyskuje coraz więcej fanów

Mieszane sztuki walki z roku na rok zyskują na popularności nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu