Sebastian Przybysz z nowymi sponsorami przed KSW 44

In Marketing, Sponsoring On
Sebastian Przybysz
Sebastian Przybysz – fot. KSW

Podczas zbliżającej się gali KSW 44 w okrągłej klatce organizacji zadebiutuje Sebastian Przybysz, utalentowany 24-latek z Gdańska, który swoją zawodową karierę rozpoczął w roku 2016. Teraz natomiast będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności przed ogromną publicznością zgromadzoną w Ergo Arenie oraz przed widzami oglądającymi galę w telewizji lub internecie.

Co ciekawe, dzięki angażowi w KSW i możliwości występu w trakcie tak eksponowanego wydarzenia Sebastian pozyskał nowe wsparcie sponsorskie, które pozwoli mu na dalszy sportowy rozwój. Jak powiedział w rozmowie z naszym serwisem:

– Jestem nie tylko szczęśliwy, ale również zaskoczony odzewem sponsorskim po ogłoszeniu mojej walki. Cieszę się, że tyle osób jest zdecydowanych mnie wspomóc i dostrzega potencjał zarówno w mojej osobie jak i organizacji, dla której będę walczył. Dzięki wszystkim sponsorom jestem w stanie realizować moje marzenia i bardzo się cieszę, że do najbliższej gali liczba moich sponsorów zwiększyła się o takie marki jak: Wutkowski, Optimalbox Catering, Fortuna oraz Citymotors Volkswagen. Dziękuję z całego serca za zaufanie.

Do walki Sebastiana dojdzie już 9 czerwca w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie, a jego rywalem podczas gali KSW44 będzie Dawid Gralka.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

M-1 Global i UFC rozpoczynają współpracę

Rosyjska organizacja M-1 Global ogłosiła rozpoczęcie współpracy z amerykańskim UFC. W praktyce dzięki tej współpracy i kooperacji UFC oraz

Read More...

Platforma DAZN podała datę debiutu w USA

Sportowa platforma internetowa DAZN ogłosiła, że 10 wrześnie zadebiutuje na amerykańskim rynku, a miesięczny dostęp do niej będzie kosztował

Read More...

MMA zyskuje coraz więcej fanów

Mieszane sztuki walki z roku na rok zyskują na popularności nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu