Sebastian Przybysz z nowymi sponsorami przed KSW 44

In Marketing, Sponsoring On
Sebastian Przybysz
Sebastian Przybysz – fot. KSW

Podczas zbliżającej się gali KSW 44 w okrągłej klatce organizacji zadebiutuje Sebastian Przybysz, utalentowany 24-latek z Gdańska, który swoją zawodową karierę rozpoczął w roku 2016. Teraz natomiast będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności przed ogromną publicznością zgromadzoną w Ergo Arenie oraz przed widzami oglądającymi galę w telewizji lub internecie.

Co ciekawe, dzięki angażowi w KSW i możliwości występu w trakcie tak eksponowanego wydarzenia Sebastian pozyskał nowe wsparcie sponsorskie, które pozwoli mu na dalszy sportowy rozwój. Jak powiedział w rozmowie z naszym serwisem:

– Jestem nie tylko szczęśliwy, ale również zaskoczony odzewem sponsorskim po ogłoszeniu mojej walki. Cieszę się, że tyle osób jest zdecydowanych mnie wspomóc i dostrzega potencjał zarówno w mojej osobie jak i organizacji, dla której będę walczył. Dzięki wszystkim sponsorom jestem w stanie realizować moje marzenia i bardzo się cieszę, że do najbliższej gali liczba moich sponsorów zwiększyła się o takie marki jak: Wutkowski, Optimalbox Catering, Fortuna oraz Citymotors Volkswagen. Dziękuję z całego serca za zaufanie.

Do walki Sebastiana dojdzie już 9 czerwca w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie, a jego rywalem podczas gali KSW44 będzie Dawid Gralka.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 139 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Kickboxing to piękny sport – Kacper Anuszewski o filmie „Serce do walki”

Kacper Anuszewski to reżyser powstającego właśnie filmu „Serce do walki”, którego motywem przewodnim jest kickboxing w formule full contact.

Read More...

Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship nie zwalnia tempa w przekazywaniu nowych informacji i właśnie ogłosiła, że Miesha Tate, była mistrzyni

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu