Sebastian Przybysz z nowymi sponsorami przed KSW 44

In Marketing, Sponsoring On
Sebastian Przybysz
Sebastian Przybysz – fot. KSW

Podczas zbliżającej się gali KSW 44 w okrągłej klatce organizacji zadebiutuje Sebastian Przybysz, utalentowany 24-latek z Gdańska, który swoją zawodową karierę rozpoczął w roku 2016. Teraz natomiast będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności przed ogromną publicznością zgromadzoną w Ergo Arenie oraz przed widzami oglądającymi galę w telewizji lub internecie.

Co ciekawe, dzięki angażowi w KSW i możliwości występu w trakcie tak eksponowanego wydarzenia Sebastian pozyskał nowe wsparcie sponsorskie, które pozwoli mu na dalszy sportowy rozwój. Jak powiedział w rozmowie z naszym serwisem:

– Jestem nie tylko szczęśliwy, ale również zaskoczony odzewem sponsorskim po ogłoszeniu mojej walki. Cieszę się, że tyle osób jest zdecydowanych mnie wspomóc i dostrzega potencjał zarówno w mojej osobie jak i organizacji, dla której będę walczył. Dzięki wszystkim sponsorom jestem w stanie realizować moje marzenia i bardzo się cieszę, że do najbliższej gali liczba moich sponsorów zwiększyła się o takie marki jak: Wutkowski, Optimalbox Catering, Fortuna oraz Citymotors Volkswagen. Dziękuję z całego serca za zaufanie.

Do walki Sebastiana dojdzie już 9 czerwca w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie, a jego rywalem podczas gali KSW44 będzie Dawid Gralka.

Podobne publkacje:

Otwarto drugi KSW Cross Fight Gym

W roku 2017 w Warszawie powstał pierwszy klub sportowy sygnowanym marką KSW. Klub pod nazwą KSW Cross Fight Gym, został

Read More...

One Championship rozpoczyna współpracę z GAMMA

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła podpisanie umowy o współpracy z Global Association of Mixed Martial Arts (GAMMA), jedną z

Read More...

UFC uruchamia kanał telewizyjny w Rosji

Tuż przed kolejną galą UFC w Rosji, amerykańska marka ogłosiła, że uruchamia nowy kanał telewizyjny UFC TV, który będzie

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu