Adobe zbada potrzeby fanów One Championship

In Biznes, Współpraca On

Adobe

Azjatycka organizacja One Championship ogłosiła rozpoczęcie współpracy w zakresie analityki z marką Adobe. Celem współpracy jest poszerzenie dotarcia z produktami One, szczególnie z nową aplikacja mobilną organizacji, do nowych odbiorców oraz lepsze dopasowanie produktu do potrzeb fanów.

Twórcy One liczą, że współpracy z Adobe da im odpowiedź na pytanie o to, czego jeszcze oczekują fani sportów walki, a co pomogłoby w dalszym rozwoju biznesu.

Chatri Sityodtong, szef One jest przekonany, że współpraca z Adobe przyniesie dużo korzyści.

– Wierzę, że dzięki tej współpracy będziemy mogli zapewnić naszym fanom na całym świecie te same wrażenia w różnych kanałach, poprzez które odbierają nasze produkty. Analizy od Adobe dadzą nam lepszą wiedzę w zakresie zrozumienia potrzeb naszych widzów. A dzięki temu będzie mogli do nich dostosować i spersonalizować treści.

Organizacja myśli również nad wdrożeniem w przyszłości możliwości korzystania z rozwiązań z zakresu wirtualnej rzeczywistości, dzięki której fani oglądający gale przez internet lub w telewizji mieliby możliwość poczuć atmosferę hali, w której odbywa się wydarzenie.

Zainteresował Cię artykuł?

Udostępnij go znajomym na Facebooku, Twitterze lub w innych kanałach społecznościowych!

Podobne publkacje:

UFC Fight Night 139 – wpływy z biletów, widzowie i bonusy

Organizacja UFC poinformowała o wynikach finansowych sprzedaży biletów oraz liczbie kibiców, którzy obejrzeli na żywo galę UFC Fight Night

Read More...

Kickboxing to piękny sport – Kacper Anuszewski o filmie „Serce do walki”

Kacper Anuszewski to reżyser powstającego właśnie filmu „Serce do walki”, którego motywem przewodnim jest kickboxing w formule full contact.

Read More...

Miesha Tate nowym wiceprezesem One Championship

Azjatycka organizacja One Championship nie zwalnia tempa w przekazywaniu nowych informacji i właśnie ogłosiła, że Miesha Tate, była mistrzyni

Read More...

Zostaw komentarz:

Twój adres e-mail nie będzie widoczny.

*

Mobile Sliding Menu